Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti egyetértetek azzal, ha egy...

Ti egyetértetek azzal, ha egy kövér embert (nőt, férfit) megaláznak egy filmben?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
ha azért alázzák meg mert kövér akkor nem. ha azért mert úgy viselkedett akkor viszont igen
2015. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertek vele egyet, legalabb annyira felhaborito lejaratni egy kover embert mint barki mast a testi hibai/tulajdonsagai miatt
2015. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Van humorérzékem, szóval ez nem lehet probléma.
2015. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen filmben? Az utca embere által felvett videóban ? Dokumentumfilmben? Hollywoodi filmben? És mit értesz megalázás alatt?
2015. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha belegondolunk akkor még lehet tudatos elrettentés is, hogy ne hízz el mert így jársz. Most persze nem az önhibájukon kívül elhízott emberekre gondolok, velük semmi bajom, ugyanúgy emberek mint bárki más csak van egy betegségük(pl. pajzsmirigy problémák). De azok akik egész nap zabálnak és eszük ágában sincs tenni elllene, aztán még elvárják hogy "fogaggyá el!!" na azokat nem csìpem.
2015. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
A legtöbb kövér ember azért kövér mert lusta, nem azért mert beteg, szóval szerintem megérdemlik.
2015. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő, ti voltatok valaha kövérek, vagy ápoltatok valaha baráti kapcsoaltot kövér emberrel?

Mert szerintem fogalmatok sincs miről beszéltek...

2015. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki képes mázsásra enni magát akkor legyen már annyi kitartása hogy képes lefogyni is....
2015. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert én kb ugyanannyit eszek mint a párom, és ő mégis kétszer annyit nyom a mérlegen. Ez hogy lehet. Asszem én kicsit többet mozgok, de annyira nem mozgok sokat.
2015. máj. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. Senkit nem szabad megalázni azért, mert kövér, sovány, alacsony, pattanásos stb. Ez a világ leggusztustalanabb dolga.
2015. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!