Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tervezel az év hátralévő...

Mit tervezel az év hátralévő részére?

Figyelt kérdés

Én akármilyen úton-módon is, szeretnék elkerülni itthonról. Bárhova mennék, kollégium, albérlet, híd alá... :D

Szeretnék elkezdeni dolgozni, ha felvesznek, akkor egyetemre járni... Sokat bulizni, (ez eddig kimaradt az életemből) társasági életet élni, és az alakomra is nagyobb figyelmet fordítani, elkezdeni valami rendszeres testmozgást (jóga vagy konditerem) és egészségesebben étkezni.

Úgy érzem, a következő félév sok változást hoz az életembe. Legalábbis nagyon remélem, sikerül mindezt megvalósítani. :/


2015. máj. 24. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Elmegyek kémiából emelt szinten szóbelizni, aztán Amerikába utazom 3 hétre, majd kenutáborba 1 hétre. Valahol a kettő között nagyon remélem, hogy felvesznek a fogorvosira és gólyatáborba is tervezek menni, majd beköltözöm egy albérletbe és kezdődik végre az egyetem! :)

Egyelőre ennyi... :)

2015. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lediplomázom, elmegyek a Sziget Fesztiválra, keresek munkát, összehozok 2 vagy három nyelvvizsgát (minimum az egyik felsőfokú, már beszélem a nyelveket, csak nem vizsgáztam belőlük), felvételizem masterre, átfestetem a hajam, lefogyok egy kicsit, és megveszek 1-2 dolgot az ösztöndíjamból maradt pénzből.
2015. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elpusztulni.
2015. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lássuk csak... alíg van hátra pár hét szilveszterig...szerintem én már csak füvezni meg gitározni fogok és lógatom a lábam a vízparton
2015. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok sikert :)


Én filmklasszikusokat nézek mostanában, meg folyamatosan érik a válásom. Talán idén vége lesz. Ha ez megtörténik, akkor új életet kezdek.

2015. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Továbbra is helytállok kulfoldon, és dolgozok az álmaimon, hogy jovore egy ujabb országba sikeruljon koltoznom. :)
2015. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!