Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen HASZNOS programokat...

Milyen HASZNOS programokat tudtok a szünet hátralevő részére? (Az elkövetkezendő 10 napra. )

Figyelt kérdés

Nagyon hamar eltelt ez a két és fél hónap.Eleinte nagyon unatkoztam,mert Anyukám reggel 9-től délután 4-ig dolgozik,Apukám nem velünk él.Nagyszüleimmel voltam/vagyok itthon egész nyáron.

Ritkán mentem a "másik" nagyszüleimhez,apukámhoz.Barátnőknél sem sokat voltam.Strandra nem szeretek járni,pedig a Balaton partján élünk. :-(

Sokat olvasok/olvastam,játszottam a kutyámmal,TV-t néztem,számítógépeztem.Esténként el szoktunk menni fagyizni,sétálni a mólón,bicajozni,néha mentünk cirkuszba.

Most vettem észre,hogy eltelt a nyár,és alig csináltam valamit.Persze ilyen alapvető dolgokat:mosogatás,mosás,teregetés,porszívózás,vasalás,stb.stb. csináltam.Nyaralni sem voltunk,utoljára 3 évvel ezelőtt - mert Anya egyedül nevel,és nem volt pénzünk nyaralásra.Táborba mehettem volna,de nem volt kedvem,mert eddig minden évben mentem - ebbe a táborba - és már nagyon unalmas volt.

Ha van valami ötletetek,hogy még mi(ke)t lehetne csinálni,akkor szívesen olvasnám őket! Előre is nagyon köszönöm,és azt is,hogy elolvastátok!

13/l


2010. aug. 22. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se csináltam semmit a nyáron. Max néha elmengtem a haverokkal csavarogni, meg találkoztam pár új osztálytársammal (9.-be megyek). Ebben a maradék pár napban szerintem nem sok mindent fogok csinálni. Rendet rakok a szobámban, elmegyek venni néhány ruhát a tábor előtt, pihenek, és szombaton elmegyek a táborba. :) Ha hazajöttem, akkor meg pihi és egy nap múlva kezdődik a suli. :(

De szerintem menj el a haverokkal valamerre, séta, bicó, deszka, vagy nézzetek meg valamelyikőtöknél egy jó filmet. :)

15/l

2010. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én se sok mindent csináltam,csak elmentem a szomszéd városokba a barátnőimmel..:)

Egyszer voltam buliba(de akkor is kint hallgattuk a zenét egyik barátnőmmel,drága volt a belépő,nem érte volna meg..)

Meg sétáltunk barátnőimmel,beszélgettünk.

Rendberaktam a szobámat párszor,megmég fogom is,meg felmostam,porszívóztam..egyéb takarítás.

Meg gépeztem,tévéztem(mindig volt időre kedvenc sorozat,vagy film a tévében)

És asszem még találkozok 1 oszt.társammal(leendő,9.-be megyek),mozizunk..(remélem összejön)

És ennyi nagyjából..:P

Javaslom neked is pld. mozit,sétálást,beszélgetést,gépezést..esetleg még napozás..:D

2010. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! Én is elterveztem, hogy nagytakarítást csinálok a szobámban, és a ruhásszekrényeimben. Aztán csütörtökön megvásároljuk a füzeteket, tanszereket, stb. stb. - amit nagyon várok! - de megint egy csomó pénzbe kerül minden. 40.000-50.000 Forint között van - az, hogy megvesszük a tankönyveket, iskolaszereket, tornacuccokat!

Aztán kezdődik a hetedik! Úr Isten! Mennyire nem várom! :-((

2010. aug. 22. 14:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Napozni nem lehet, a bőrgyógyász mondta. :-( Nagymamámnak melanomája - bőrrák - volt, de Hála Istennek meggyógyult, viszont az orvos azt javasolta, hogy a közeli családtagok (gyerekek, unokák, testvérek, stb. stb.)- ha lehet - ne nagyon napozzanak. Úgyhogy ha megyünk fürdeni a Balatonba, akkor is 50 faktoros naptejjel le vagyunk kenve - mégis lebarnulunk :-)
2010. aug. 22. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha esetleg összefutnál pár osztálytársaddal még sulikezdés előtt? Tudod: dumcsizni, fagyizni.
2010. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Foci :D

keress pár havert, egy labdát, és rugdossátok egy picit a bőrt

persze, ha egyáltalán nem utálod a focit

de egy próbát megér

2010. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pihenj még, a nyár nem csak arra való hogy töménytelen programot szervezz, és elszomorodj, ha vmire nem jutott időd, vagy ha azt veszed észre hogy elrepült a vakáció. Szóval készülj fel a tanévre, pihenj sokat, kicsit nézegesd meg a tavalyi füzeteket. Vagy menj el még kirándulni valamerre, bicajozz, beszélgess a barátaiddal...:)
2010. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól töltötted a nyarat. Úgy, ahogy kell: pihenéssel. Arra való. Ettől töltődik fel az ember, nem attól, hogy mindenféle programmal telizsúfolja.
2010. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!