Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlotok fogyókúrát a nyár...

Ajánlotok fogyókúrát a nyár hátralevő részére? Ha egyáltalán nem eszek lisztes, cukros dolgokat mennyit fogyok?

Figyelt kérdés
sokat rágózok, 1 óra hulahopp fakarikával, 3 km futás, és nem eszek édességet.
2012. júl. 6. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
3 kilót 24 dekát és 9,65 grammot. Hülye kérdésre hülye válasz.
2012. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lisztes, cukros kilőve, emellett a tej, a gyümölcs is.

A teljes kiőrlésű kenyér és a rizs megfelelő a szénhidrát bevitelre. A sovány húsok, csirke mell, hal pedig a fehérjére. Az üdítőket is hanyagold és menjen a víz helyette.


Hulahopp nem dolgoztat meg igazán, helyette mehet heti 3-4x 8-10km futás.

Hány kg vagy?

2012. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már megint egy hulahoppos kérdés...
2012. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 13 kilót fogytam így. És nem mozogtam, és gyümölcsöt ettem. nem tudom mi ez az új divat baromság, hogy nem szabad gyümölcsöt enni. Ma ettem ebédre fél kiló dinnyét, baromira jóllaktam tőle és 150 kalória volt. Mi baj vele?
2012. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló pontosan hogy fogytál, mennyi idő alatt?
2012. júl. 6. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
ne távot fuss, időt min 20 perc a kajád jónak néz ki csak sokszor keveset egyél hullahopp helyett meg fegyenc edzés (nem kigyúrod magad mivel NŐ vagy hanem átmozgatod magad)
2012. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-6 hónap alatt ment le. Nem ettem liszteset, olajosat, zsírosat, édeset Sok husi, túró, saláta, zöldsé és gyümölcs is(de nem túlzásba)
2012. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!