Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? az ilyennel mit...

Ez normális? az ilyennel mit lehet kezdeni? Valakinek van ilyen problémája? Vagy csak én vagyok ilyen fura? :/

Figyelt kérdés
eléggé utálom magam az miatt hogyha egy hosszabb ideig valakivel tartom a kapcsolatot internetet (legyen az kamozás vagy csak sima irogatás) olyan szinten meg tudom kedvelni az embert h hiányzik ha akár 1-2 napig nem dumálok vele,nagyon ragaszkodom hozzá,es néha már a sírás kerülget h nem lehetek vele

2015. máj. 24. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem normális. Keress barátokat a való életben.

Nagyon magányos lehetsz, ha a netes ismerősök ennyire fontosak.

2015. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat amióta ki jártam az alap sulit azota zárkózottabb lettem ,volt egy nagyon jó baratnőm csak hát amióta lett pasija azóta szinte nem is látom,februárban lattam őt utoljára
2015. máj. 24. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Barátokkal hogyan állsz a való életben?

2015. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
régen egy csomó barátom volt,szinte alig voltam otthon de most már szinte olyan baratom nincs akivel ki járok csavarogni
2015. máj. 24. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Így nem is lesz, ha erre fordítod az energiád nagy részét.
2015. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok azzal h igy nem lesznek barataim

barátkoznom nem is olyan nehéz hála istennek csak mivel zárkózott lettem,ezért nem járok sehova,egyedül amúgy sem szeretek menni,most pedig nincs kivel

2015. máj. 24. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen sürgősen változtatni kell, mert egyre csak rosszabb lesz. Menj emberek közé!
2015. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mondjuk el járok kondi terembe,remélem h ott akad valaki akivel össze tudok barátkozni

bár inkább fiúk vannak ott mint csajok

2015. máj. 24. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!