Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fontos a nők számára,...

Miért fontos a nők számára, hogy szépek legyenek?

Figyelt kérdés

Aki csúnya, illetve gondolja azt magáról az is nyilván szíve mélyén szép akarna lenni, és kevesek azok akiket tényleg hidegen hagy a külső megjelenés, nem kell az álszentség.

Meg persze tudom a hapsik is adnak magukra, de korántsem foglalkoznak annyit a külsejükkel mint a nők.


2015. máj. 25. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan, aki szép akar lenni, és tesz érte, van aki csak gondol rá. Az ember mindenben a szépet keresi, azt is szeretnénk, ha a házunk és a kertünk szép lenne, netán a kocsink és a családtagjaink is, sőt még az időjárás is.

Persze a szépség relatív, van aki szépnek hiszi magát több kilónyi sminkkel és nem is gondol rá, hogy az emberek már nem a szépsége miatt bámulnak rá, hanem megrökönyödésből. :)

2015. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Manapság a fiúk többet törődnek a kinézetükkel mint a lányok :DD xd elég gáz szerintem :D engem nem izgat a külsőm, de igényes vagyok, igyekszem hogy az arcom szép legyen de nem sminkelem magam felveszek egy gatyát és egy pólót max egy két karkötő :D és ennyi :) van akinek úgy tetszek ahogy vagyok és kész :)
2015. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy 17/L utolsó voltam :D
2015. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 schocko ***** válasza:
A nő legyen szép, a férfi erős...persze ez egy régi "igazság", de a nő tényleg legyen szép, mert az az első számú jelzője, minden más csak utána következhet...
2015. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Mert többségük semmit egyebet nem tud felmutatni az életben csak a szépségét, meg a nemiszervét. Nők között a jó humor extrém ritka, az intelligencia szintén nem éppen női vonás többségük a seggelésnél tovább nem jut, régen persze ott volt a kedvesség, nőiesség, tisztaság, ártatlanság (és most nem a szüzességre célzok) de a mai nőkből ezek az értékek kivesztek, az igazi szerteágazó műveltség is elenyésző, ha van akkor kimerül humán műveltségben, mert ők a természettudományokhoz hülyék... Egy szó mint száz, a szépségen kívül mást nem tudnak felmutatni.
2015. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szépség önbizalmat ad.


De a szépség nem egyenlő azzal, hogy valaki órákon át sminkeli magát és festegeti a körmét.

2015. máj. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert fontos a ferfinak, hogy nagy legyen a farka?
2015. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!