Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi legyen igazán fontos egy...

Mi legyen igazán fontos egy férfi életében, milyen céljai legyenek 30- 40- 50- éves korára?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 20:53
 1/4 nagylzs ***** válasza:
Az a legjobb ha mindenki saját maga választja az élete célját. Nem is lenne jó ha mindenki ugyan olyat választana.
2014. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az általános célok a ház, autó, jó fizetés és család.
2014. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az illető inkább önmagától kérdezze meg szerintem. Kevés férfiatlanabb (nők esetében meg nőietlenebb) dolog van mint amikor valaki a környezettől várja hogy megmondják mit tegyen az életével. Egy igazi férfi/nő számára vajmi keveset nyom a latban hogy mik a társadalmi elvárások, ő inkább végiggondolja hogy "oké, mi a fontos számomra, mi ér meg annyit hogy rááldozzam az életemet?" és aztán a saját feje után megy.
2014. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írja. Az igazi férfi sz*rik bele hogy mások mit gondolnak a céljáról, ha ő úgy gondolja hogy megéri neki akkor megy és csinálja. Ha én mondom meg hogy mi legyél ennyi erővel azt is mondhatnám hogy menj el nekem egy doboz sörért és egy pizzáért majd hozd ide.
2014. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!