Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik idegesség levezető...

Létezik idegesség levezető terápia?

Figyelt kérdés
Bármin felidegesítem magam azonnal. És ilyenkor képes vagyok bármit/bárkit megütni. Ma is a headsetemet vágtam földhöz, pedig még garanciás volt. Kb. egy hónapja lek*rtam a monitort az asztalról. Szóval BÁRMIBEN képes vagyok kárt tenni ilyenkor. Ez ellen kéne valami terápia/orvos/akármi

2015. máj. 27. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úgy hívják: sport, testmozgás

esetleg küzdősport

2015. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A küzdősport az jó lenne, de nekem ne parancsolgasson senki, mert leütöm.
2015. máj. 27. 16:47
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Ezt úgy hívják, hogy hisztéria. Önuralommal és egyenességgel kontrollálható. Sőt mennél egyenesebb és őszintébb vagy annál jobban higgadtabb leszel.
2015. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért vhol az szerintem nem normális, hogy vmin úgy felidegesíted magad, hogy a monitort leütöd az asztalról. Próbálj meg 10-ig elszámolni, ne legyél hirtelen haragú.
2015. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 Telítve van a negatív dolgokkal és már nem fog még 1-is sem fog tudni elszámolni.
2015. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy van másik billentyűzetem
2015. máj. 27. 17:25
 7/12 anonim ***** válasza:

6 Pedig az:DD Látod egyből rátapintottam a lényegre, azért hördültél el, és öntötte el a mocsok a szádat.


Azzal van problémád. A hisztériával.

2015. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*azért hördültél fel,
2015. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretem, amikor 10 éves melegek a kérdéseimnél trollkodnak
2015. máj. 27. 17:29
 10/12 anonim ***** válasza:
10 Meleg sem, és 10 éves sem vagyok. És nekem nincs ilyen problémám mint neked, de láttam már ilyen problémás embereket.Mint téged:D és mellettem érdekes mód lenyugodtak. Egytől egyig. Te is le fogsz.Már most látszik, mert milyen szépen tudtál az előzőhöz képest hozzám szólni:DD
2015. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!