Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira elkeserít! ; ( Pocséku...

Annyira elkeserít! ; ( Pocsékul érzem magam emiatt, mit tegyek hogy ne nézzenek bunkó ***nak?

Figyelt kérdés
Tehát, az van, hogy ma d.u. a parkban telefonoztam, és oda jött 2 indiai, mint később kiderült cserediákok voltak. 17-18 évesek lehettek, vagy kb. 19. Angolul kérdezgettek, biztos ismerkedni akartak, látták hogy egyedül vagyok, nagyon kedvesek voltak, én meg idióta módon gyorsan lepattintottam őket, mert ugye azt hittem hogy rosszindulatú romák és a telefonomat vagy az értékeimet akarják. 2 fiú volt. Pedig teljesen barátságosak és normálisak voltak velem, érdeklődtek az országgal kapcsolatban is, elmondták, hogy mennyire tetszik nekik. visszakérdeztem 1-2-t, de aztán mondtam hogy mennem kell (nem is kellett) és végig izgultam, ideges voltam belül, fenyegetve éreztem magam mert már volt problémám, összetűzésem romákkal. Direkt nem használom a C betűs kifejezést. Olyan rossz egy olyan országban élni, ahol majdnem mindenki ilyen előítéletes, beleértve engem is, és ilyen nézeteltérések vannak faji alapok miatt. Biztos idiótának néztek, és az országra is általánosítani fognak majd hogy itt mindenki ilyen mint én (ha ez nem is igaz!) de ez a kisebbik gond. Jó lett volna pedig megismerkedni velük mert jószándékúak voltak és nem akartak kirabolni. Nem csak az én hibám úgyérzem, a szüleim is mindig óva intenek hogy szóbaáljak idegenekkel, pedig tök kedvesek és a végén még ők szívják meg, pedig tényleg jószándékúak voltak én meg egy bizalmatlan barom. :( Mivel lehetne változtatni, hogy ne féljek annyira? És vajon megérné-e, mert sok a gonosz C, és lehet, hogy legközelebb majd pont emiatt megjárom, így meg ők szívnak akik jófej módon odajöttek hozzám. Melyik legyen? Melyik érné meg? Veletek volt már hasonló szituáció? Ha igen, írjátok le! Hogy reagáltatok?

2015. máj. 11. 20:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja. És 16/F!
2015. máj. 11. 20:41
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Az biztos, hogy a romák nem kedvesen és angolul fognak bepróbálkozni...
2015. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ők is ugyanolyan Romák, mint a Magyarországon élők.
2015. máj. 11. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem azok.
2015. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én láttam őket, ugyanúgy néztek ki, mint a Romák, és egyébként meg a Magyarországon élő Romák is Indoából vándoroltak ide, tehát ugyan az az Indiai és a Roma.
2015. máj. 11. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz.
2015. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom számodra az USA lakói is európaiak.
2015. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, mivel az őshonos nép ott az Indiánok voltak, a fehér ember meg betelepült oda, ami nem ázsiából, nem óceániából, nem afrikából /vagy részben/ jött, hanem az EU ból. Az USÁ-ban sose élt őshonos fehér ember, csak rézbőrű. Fehér ember meg csak az EU ban él és a telepesek is EU-s gyarmatosítók voltak akik aztán felépítettek ott egy civilizációt. De nem erről volt szó. Ne offolj mert törlik a válaszod.
2015. máj. 11. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Azt ugye tudod, hogy a magyarok sem Magyarország területéről származnak?
2015. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fanyar válasza:

Az eredeti kérdéshez vissza

Hogy ne féljél azon nem tudok nem is akarok segíteni

Ne azonnal randi jusson eszedbe egyszerű utcai kérdés-válasz beszélgetés

De ne hagyd magad felcsípni

Ekkora kulturális különbség hosszútávon ritkán sül el jól

Kezelj egyszerű emberként mindenkit barátságosság semmi több

Az általános óvatosság pedig nem félelem

Félhetsz bármelyik fehérbőrútől is

2015. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!