Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig a lusta nőknek...

Miért mindig a lusta nőknek van szerencséjük?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan nőismerősöm van, aki lusta vagy csak simán nem szeret dolgozni. Nekik mégis bejött az élet.

Férjhez mentek fiatal, tehetős férfiakhoz (nem tatákhoz), és most egy életre le van a gond, nem dolgoznak, de vagyonokat költenek.

Iskolájuk nincsen, érettségi még talán, de fejjebb semmi.

Én dolgozom, de csak a megélhetésért szinte. Most egész héten nincs szabadnapomn, hétvégén már 7kor kezdek, és jövő hét ugyanez. Mellette tanulok.

Ma már éhen tudtam volna halni munkában, de erre a hónapra már csak 3000Ft-m marad, ki kellett bírnom, még végzek. Úgyis szoknom kell lassan az éhségérzetet.


Miért van az, hogy az egyik embernek minden sikerül minimális erőfeszítéssel, másnak meg semmi?


2015. máj. 28. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Várd ki a végét:D Szerinted véletlen, hogy kapálódznak mert kapuzárási pánikban szenved a főkereső? és az ilyen nők nagy része 40 évesen lecserélt lesz?:D
2015. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Az eszük helyett ők a kreativitásukat használják. Mi ezzel a gond? Mindenkinek meg kell élnie valahogy.
2015. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Egy életre le van a gond? Ez nem olyan biztos, sokukat az ilyen gazdag hapsik lecserélik 20 évesre amikor már 40-50 körül vannak és akkor ott állnak végzettség, gyakorlat nélkül, nem tudnak elhelyezkedni és összeomlanak.

Ha mindez nem történik meg, akkor sem biztos, hogy olyan csodás az életük, ez sokszor csak a látszat, amúgy nem is lehet olyan jó úgy élni, hogy csak háztartásbeli vagy, elég unalmas lehet és tartalmatlan.

2015. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szerencséjük van ,hanem okosak.Ki szeret gürizni 12 órákat,ha másként is megoldhatja a dolgot, legálisan, de komolyan? Savanyú a szőlő azoknak akik szidják ezeket a nőket .


"Mert a gazdag fazon biztos szemét vele,megcsalja stb" Hát igen, mert a havi nettó 85- ért robotoló anyagi gondokkal küzdő fazon az mindig rendes romantikus és soha nem jár kocsmába. Az élet ilyen egyszerű!


És ha lecserélik őket 45 évesen?? Mert a csóró gyerek az nem válik el soha a feleségétől? Van erre valami hivatalos statisztika? Kérném linkelni!


Szóval ha el is válnak tőlük akkor is vagyonmegosztás van,a házasság alatt szerzett tulajdon közös. Okos nő tesz arról is hogy a szép időszakban legyen ilyen vagyon és máris több 10 millával ,kocsival ,fél ház árával kezdheti a 40 es éveit és bizony kapós is lesz így, de egyedül is megél. A csóró is elválik ,de ott majd csak a banki hitelen fognak osztozkodni.

2015. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen ez nem véletlen szerencse, hanem ezek a nők direkt olyan hozzáállású férfiakat kerestek, akik a klasszikus családmodellben (férfi pénzt keres, nő háztartást vezet) hisznek. Ettől még nem változik a te életed, ezért nem is értem, hogy miért hasonlítgatod magad másokhoz, te koncentrálj a saját dolgaidra. Valamit nagyon elrontottál a pályaválasztáskor, ha azért dolgozol, hogy túlélj, de mégsincs pénzed még ételre sem. Talán ideje lenne váltanod, mielőtt megkeseredett, másokon acsargó, nyanyamód gondolkozó ember válik belőled, az önmagával elégedett személyek ugyanis nem vergődnek a többiekkel, még a szerencsevadászokkal sem. A megoldás a te kezedben van, válts munkahelyet, mert a jelenlegi durván alulfizeti a munkaerőt.
2015. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok, mert anyagi és családi okokból nem tudtam tanulni, érettségim van.
2015. máj. 28. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a többinek nem szerencséje van, hanem sikere.
2015. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a lusta nőknek van szerencséjük. Ha megfigyeled, őket általában kitartják, de ha kicsúszik a lábuk alól a talaj (lelép, meghal a pasi stb.) akkor nem tudnak mást, mint görcsösen kapálózni egy másik után. Hamvas 20-30 éves korukban egyik hétről a másikra találnak embert, talán még 40 évesen is, aztán majd öregkorukra koppannak.

A szorgalmas, aki szerencsés, magának is köszönheti. Lehet úgy is élni, hogy nem büdös a munka, méghozzá jól. Én pl. a megfelelő hölggyel barátkoztam össze egy társaságból, kényelmes és jól fizető munkát szerzett nekem. Még azt sem mondhatom, hogy azért jutottam előrébb, mert elcsábítottam valami pasit. A saját erőmből, hogy odateszem magam, dolgozok, ha kell. Van egy átlagosan kereső párom de akármi történne, én akár mindkettőnket el tudnám tartani. Baromi jó érzés úgy költeni a pénzt, hogy megdolgoztál érte becsületes munkával, mint hogy csak a lukadat tartottad és elfogadtad más könyöradományát. Büszkeséget, tartást ad, hogy vagy olyan, mint akármelyik férfi... tisztelik azt aki szeret és tud is dolgozni. Nem csak a lusták "szerencsések".

2015. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs egyenlőség és nincs igazság a földön :)
2015. máj. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!