Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy a férfiaknak nehezebb párt találni maguknak, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 01:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
22%
Ez a társadalomban jelentkező negatív tányér szindróma következménye, ami miatt hét és fél évi keresés bebizonyította, hogy egy hímnemű egyed pártalálási esélyei még 9-szeres erőfeszítéssel is csak éppen hogy elérik a nőstény egyedek pártalálási esélyeinek 77,4%-át a mintavételi populációkban.
2015. máj. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 A kérdező kommentje:
De meg is indokolnád? Én a miértet kérdeztem.
2015. máj. 26. 02:32
 3/115 anonim ***** válasza:
28%
Éppenséggel megindokolta, a negatív tányér szindrómát hozta fel, de a gugli nem dob ki rá találatokat. Szóval én sem értem, hogy ez valami hablatyolás volt csak vagy létező jelenség, csak nehéz róla információt találni.
2015. máj. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/115 anonim ***** válasza:
44%
Mert mindig a nő dönt!
2015. máj. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/115 anonim ***** válasza:
92%

Leginkább azért, mert ők személy szerint úgy tapasztalják, hogy nehéz, mások fejébe és érzéseibe pedig nem látnak bele (legtöbbször nem is lehet).


Ha jól emlékszem, 20-30 év között a nők 4/5-e van tartós(abb) párkapcsolatban, míg a férfiaknak 2/3-a (de most nem találom az adat forrását).

Eszerint ebben a csoportban nem minden férfinak jutna korosztályán belüli nő.

De ez nem a legjobb mérőszám, mert semmit nem mond a szinglik párkeresési hajlandóságáról.

2015. máj. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 anonim ***** válasza:
35%
Mert ha a nőnek nem tetszik a pasas akkor dobja mint a szaros bugyi, ami persze a pasasban sebet hagy, utana igy par ribi lepiti az onbizalmat es cseszheti, persze ha a nő nyomul a pasasra annak az esze megall a fxa felall es bekapta a horgot, a pasik a farkukkal gondolkodnak a nok meg a pasi jovedelmevel :-P
2015. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy hogy párt találni nehezebb vagy dugópajtit. Az színigaz hogy egy nőnek kinézettől függetlenül nem kell sokat keresgélnie, ha csak szexre vágyik. Felregel egy társkeresőre és még fotót se töltött fel magáról, de már van 10 levele (kipróbáltam).

Ha viszont valaki egy normálisan kinéző, ápolt, művelt, humoros, férfias fellépésű, hűséges, apafigura és nem gyári munkás TÁRSAT akar, az nehezebb helyzetben van mint fordított esetben a férfiak.

2015. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/115 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz normális párt találni akár nő akár férfi aki keresi.
2015. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/115 anonim ***** válasza:
61%

"Ha viszont valaki egy normálisan kinéző, ápolt, művelt, humoros"

Ha a férfi egy ilyen társat keres, ahhoz egy fél élet keresése kell.

2015. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 anonim válasza:
31%
Nézz meg itt a gyk-n egy ismerkedős kérdést. ha lány írja, hogy szeretne párt találni, 5 percen belül 20 választ kap legalább a priviket nem is számítva. ha srác írja ki, legtöbbször 0-n varad a válaszok száma. A csajoknak csak válogatni kell, semmi más dolguk sincs.
2015. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!