Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem kávézik, az hogyhogy...

Aki nem kávézik, az hogyhogy nem szokott rá?

Figyelt kérdés
:D Pedig olyan fini. Hogy a fenébe van olyan aki nem issza?

2015. máj. 28. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
kit érdekel.reggel őrülök ha ki tudtam jönni az ágyból nem hogy még kávét csináljak.de versenyző testépítő lévén én is kérdezhetnék?hogy tudtok egész nap s.zarokon élni,fornetti,kalács,paprikás krumpli?hogy lehet ilyen s.zarokat enni?és hogy tudtok úgy életben maradni,hogy a melóhelyre 2 tetves szendvicset visztek el?na?:DD
2015. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem az ízét
2015. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan embert is ismerek, aki a csokit nem szereti. Vannak csodák. Mellesleg a kávét ízét én sem nagyon szeretem. Ritkán kívánom meg, akkor is sok tejjel cukorral meg fahéjjal.
2015. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
#1: úgy, hogy nem vagyunk versenyző testépítők.
2015. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

én kávés cégnék dolgozom és nem kávézom, pedig a dolgozók ingyen ihatnak annyit amennyi beléjük férne.


Miért? Mert nem vagyok függő!

2015. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Én azt nem értem, hogy kezdi el valaki inni? Mikor? Miért?


Kávénak egyébként a sima fekete kávét tartom. Tök vicces, amikor valaki azt mondja, "jaj, a kávé, a kávé, nem vagyok magamnál a kávé nélkül". Erre megiszik egy olyan cuccot, amiben fél liter tej van, meg egy korty kávé.

2015. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Ugyanaz, amiért egyes emberek nem hajlandóak pl. alkoholt inni. Én azért nem iszok, mert az összeset borzalmasan csípősnek, szájsanyargató méregnek érzem, szerintem förtelmes az ízük. Miért ne lehetne akkor más ugyanígy a kávéval?

Vagy b verzió: nem 90/60 a vérnyomása keléskor, mint nekem. Én kávé nélkül nagyjából 9 óra tájt kezdenék el pörögni és normálisan végezni a munkámat. Ehhez képest 6-tól van a munkaidő... szerinted miért kávézok? Kényszer.

2015. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése. Egy ismerősöm még a szagát is utálja.
2015. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem, de nem nagyon ihatok, mert dobog a szívem tőle este össze-vissza. Nem akkor amikor iszom, hanem este. Az energiaitaloktól is. Ha nem iszom, akkor nincs baj.


Persze amikor orvoshoz mentem ezzel, az orvos kiforgatta a szavaimat, kiírt 3 nap betegszabira, de nem küldött el hogy megnézzék a szívemet, semmilyen vizsgálatra, azt mondta azért dobog a szívem túl gyorsan, mert ideges vagyok. Hát igen, rá az voltam, de nem miatta mentem oda :D Namind1.


Szóval nem iszok kávét és ha álmos vagyok, akkor döglődök egy ásványvízzel a kezemben.

2015. máj. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én szerintem elég vacak íze van, mégis iszom, hogy felébredjek. Nem mindenki szereti, amit te.
2015. máj. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!