Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok hogyhogy csak...

A mai fiatalok hogyhogy csak italtól vagy drogtól tudnak lazulni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet, hogy mi még tudtunk lazák lenni, hülyülni ezek nélkül is? Nekik stresszesebb az életük, mint a mienk volt?(egy 40-es)
2015. máj. 10. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miután te a 80-as években lehettél fiatal, akkor meg még nem voltak drogok, maximum szipu. :D


Ami akkor a kevert meg a VBK volt az ma az MDMA, eki, "zene"

2015. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a VBK. A kevertet azt hallottam már, bár nem ittam. Az valami pálinka volt gondolom, de azt akkoriban nem fiatalok itták, hanem a nagypapák a kocsmában vagy disznóvágáskor.
2015. máj. 10. 22:01
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Kamu....
2015. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és igen, van egy ilyen érzésem, hogy a mai fiatalok azt hiszik, hogy az ő szüleik is ittak fiatalabb korukban folyamatosan, csak már mostanra letagadják. Nekem a baráti körömben akkoriban senki nem ivott, csak kólát ittunk a buliban is és kristály keserűt. :)
2015. máj. 10. 22:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu, vagy nagyon rossz helyen nőttem fel vagy vak voltam, de most megkérdeztem a férjemet, hogy náluk mi volt, és ő sem rugott be egy szülinapi buliján sem, azt mondja.
2015. máj. 10. 22:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha 40 év alatt nem tanultad meg mi a VBK, akkor tényleg nem a megszokott közegből vagy.
2015. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom hol nőttél fel, de 30 éve mikor kb. fiatal lehettél, tele volt a kocsma fiatalokkal, játékgépeztek, flippereztek, kiszolgálták 18 év alatt piával, cigivel, stb. most már semmi ilyen nincs a kocsmákban, inkább az utcán, parkokban bandáznak... így többet látsz... amúgy mindenki maga dolga, mivel lazul, meg mivel nem, de nem gondolnám, hogy többet innának, mint 30-40 éve, sőt a cigi se olyan menő már, viszont a drogok egyre jobban terjednek
2015. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként igen, stresszesebb a fiatalok élete. Illetve nem szerintem, hanem pszichológusok írtak erről. Ettől függetlenül a választ nem tudom, én sem szoktam részegeskedni, de ezt le szerettem volna írni.
2015. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is a te korosztályod vagyok, és mindenki ivott akkor is. Nem kell az álszenteskedés. Kb 25 évesen voltam először buliban józanul, és totál fos volt. Azóta se próbáltam ki. kb 96-tól volt már fű, úgyhogy azért olyan sokáig nem kellett "csak" piálni. Amúgy szerintem sokkal szociálisabb dolog inni, mint szintipörgetőt nyomni, vagy pszihedelikus cuccot tolni. Azzal ha partiarc is leszel, másnapra semmi nem marad meg. Az ivócimborák viszont 20 év múlva is cimborák!
2015. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan úgy tudnának ezek nélkül is, csak hát ez qrva menő... És eddig is az volt, csak drasztikusan megy lejjebb ez a divat a korosztályokon, nem hiszem, hogy 20-30 éve a 12-14 évesek piával buliztak volna, meg osztálykiránduláson piáltak volna, ma meg már kis híján ez is alap.

Arról nem is beszélve mikor 14-15 évesen hánynak szét mindent...

2015. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!