Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A belső értékeket tényleg...

A belső értékeket tényleg csak a nem túl vonzó emberek találták ki? Vagy számít ez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Majd megtudod, mikor egy fedél alatt kell lenned egy üresfejű, buta, érzéketlen, egoista próbababával hosszabb időn keresztül.


Utána térjünk vissza erre a kérdésre:D

2015. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Számít a belső, de ha párkapcsolatról beszélünk, akkor igenis jelentősége van a külsőnek.
2015. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. máj. 29. 10:13
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem igen, de szerintem a "vonzóságot" is. Mivel mindenkinek kicsit más a vonzó, és mindenki kicsit máshogy értékeli a különböző belső tulajdonságokat, így elég fura lenne, ha vita nélkül le lehetne osztani az egész világot szép lelkű, csúf lelkű, szép külsejű és csúf külsejű emberekre.

Az ilyen "nem túl vonzó" emberek, akik a belső értékeiket hangoztatják, semmivel sem rosszabbak vagy jobbak a "vonzó" embereknél, akik ideális, tehát a többségnek szimpatikus külső tulajdonságokkal születtek. Az ilyen "nem túl vonzó" embereknek csak az önértékelésüket kell helyretenni. Ahogy a külsejükkel elégedetlenkedők a személyiségükkel szeretnének kompenzálni, ugyanúgy a saját magukkal elégedetlenek inkább a felszíni megjelenésükre koncentrálnak. Szerintem a megfelelési kényszer egy bizonyos szintig jó, ha valaki igyekszik kihozni magából a legjobbat, az jó, de az lenne a legjobb, ha nem csak egy irányban tenné ezt, hanem törekedne a harmóniára. Maga miatt is, mások miatt is. Hosszútávon úgysem működik, ha csak az egyik oldalát szépíti.

2015. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Igen, ők találták ki, és kizárólag ők is élnek belső értékekkel.
2015. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem. Aki vonzó, az csak üres lehet belül? Vagy akinek nagyon jó a természete, lelke, az biztos, hogy ronda???

Egyébként mindenki saját maga dönti el, hogy neki mi a fontos, a fontosabb, a külső vagy a belső.

Nekem vannak belső értékek is, amelyek fontosak, de a külsővel kapcsolatban is van, ami tetszik, van, ami nem. De leginkább a személyiség a fontos. Lehet, hogy valaki jól néz ki, de ha hülyén, furán viselkedik, akkor nem tetszik. Ha meg valaki határozott, az nekem vonzó, akkor is, ha nem ő a legszebb a világon.

2015. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 *Nekomimi* ***** válasza:

Amit a kettes írt, azt vallom én is, csak pici szócserével. Tehát :számít a külső, de ha párkapcsolatról beszélünk, akkor igenis jelentősége van a belsőnek.


A szépség relatív.


A másik dolog pedig az, hogy szerintem úgy együttlenni valakivel, hogy összejövetelkor a kinézete döntött, az egy eléggé hülye dolog.


Ha valaki rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, ami nekem tetszik, akkor számomra teljesen mindegy, hogy az illető kapafogú, vagy szeplős, esetleg elálló fülei vannak, vagy bármi...


Az volt a baj mindig is, hogy az emberek azért nem "mertek" felvállalni "kevésbé dekoratív" partnereket, mert "mit szólnak mások?". Ne az legyen a döntő, hogy mások mit gondolnak.. :)

2015. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 piriiiii ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de Te ezt komolyan kérdezed????

KITALÁLTÁK?! Tessék?

2015. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Arra gondolsz, amikor azt állítja valaki, hogy CSAK a belső számít és minden más csak felszínesség meg baromság? Azt valószínűleg a külsejükkel nem sok sikert elérők mondják, igen.

Természetesen nagyon fontos egy kapcsolatban a belső. De ha a külső nem vonz, netán egyenesen taszít... akkor megette a fene. Fizikai vonzalom nélkül sem fog működni egy kapcsolat. Ahogy egy előnyös és vonzó külső sem elég önmagában.

2015. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

A 9es jól írja, a csak a belső számít meg stb marhaságot csak azok tolják, akik ráfaragtak.

50-50%ban kell a külső meg a belső is ,hogy rendben legyen.

2015. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!