Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya fiúként többre tartom...

Csúnya fiúként többre tartom a belső értékeket, ha helyes lennék én is inkább csak a külsőségekre mennék vajon?

Figyelt kérdés
Igazából már kikészít idegileg a sok utálatos személyiségű ember, főleg a lányok, mivel velük ismerkedem jobban, hetero lévén. :D Kicsit sem könnyű manapság, jó fej, humoros, hozzám hasonló fura, különc, egyedi figurákat találni manapság. Tudom, hogy a ronda külsőm miatt sem igazán vagyok népszerű ebben a felszínes világban úgy vettem észre, minden nagy banda előbb a külsőre szép figurákat veszi be, a rondákat meg kipécizik. Talán defektes is vagyok, nem tagadom, de mégis mitől lenne jobb valaki pusztán, mert testileg szép, ha a személyisége egy kegyetlen, másokat bántalmazó, gonosz, romlott valami?
2014. máj. 12. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt sem tudhatjuk hogy hogy nézel ki, pláne nem azt hogy hogyan viselkednél ha valahogy máshogyan néznél ki mint ahogy kinézel. (amit ugye nem tudunk hogy milyen)
2014. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Önbizalomból jön minden. Aki szépnek érzi magát, tisztában van magával, ez önbizalmat ad neki, amitől meg jó lesz a kisugárzása, vonzza az ellenkező nemet.


Nem hinném amúgy, hogy van olyan ronda ember, aki senkinek sem kéne. Inkább olyan van, aki annyira rondának tartja magát,, hogy a kisugárzása, önbizalma nulla lesz, amitől elkerülik az emberek.

2014. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te is felszínes vagy, hiszen te is a külsejük alapján kategorizálod az embereket. Hasonló megtalálja a hasonlót.
2014. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában az emberek olyanokkal illenek össze, akiknek némileg hasonló az életszemlélete. Ha számodra a belső értékek fontosabbak, mert ebben találtad meg az adottságaidnak megfelelő életvitelt, akkor olyan partnert érdemes választanod, aki hasonlóan gondolkozik. Ez nem jelenti azt, hogy az illető legyen bányarém, csak azt, hogy ahogy írtad, a belső értékek fontosabbak. Szerintem ez teljesen normális, és igen, van ráció abban az elgondolásban, hogy ha "helyes" lennél, akkor fontosabbak lennének a külsőségek. Nincs ebben semmi rossz, és egyik sem elítélendő.


"Igazából már kikészít idegileg a sok utálatos személyiségű ember, főleg a lányok, mivel velük ismerkedem jobban, hetero lévén. :D Kicsit sem könnyű manapság, jó fej, humoros, hozzám hasonló fura, különc, egyedi figurákat találni manapság."

Szerintem ez csak lazaság kérdése. Nem kell másoktól elvárni azt, hogy ilyenek, meg olyanok legyenek. Egy barátsághoz igazából még a szemléletmódnak sem kell megegyezni. Szerelemhez nem árt persze, ha a világnézet összeegyeztethető. De nem kell ezen befeszülni. Ha másokban keresed a tökélyt, akkor lehetséges, hogy saját magadból hiányolsz valamit. Ezen a problémán egy dolog segít: a tapasztalat.


"Talán defektes is vagyok, nem tagadom, de mégis mitől lenne jobb valaki pusztán, mert testileg szép, ha a személyisége egy kegyetlen, másokat bántalmazó, gonosz, romlott valami?"

Ezt ajánlom elolvasni: [link]

2014. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsebvirág ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam, -csúnya fiú révén- ha ,,szebb" lennék vagy több pénzem lenne, akkor lehet több női ,,rajongóm" lenne, de az megint mit érne? Azok se a személyiségemet hanem a pénzemet vagy a külsőmet szeretnék. Élnék a tudatlanságban ami sztem rosszabb bárminél.

Így reménykedhetek abban, hogy előbb-utóbb megtalálom azt akivel tökéletesen illünk egymáshoz addig meg teszek az emberek véleményére.

2014. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!