Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A menő srácok miért vannak...

A menő srácok miért vannak jóban mindenkivel, a kevésbé menők meg miért nézik le a többséget?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a menő srácok, akiknek sok haverja van, mindenkivel jóban vannak suliban is, nem érdekli őket, ha valaki szegény, nem néz ki jól, nem öltözködik divatosan vagy meleg, stb. mindenkivel bandázik meg hülyül.

A kevésbé menők meg sok mindenki lenéznek, mert nem tökéletesek, mindig csak a tökéletessel akarnak jóban lenni, a többieket meg leszólja, pedig saját maguk is valamiért nem népszerűek a többiek körében.

Miért van ez, hogy a menők senkit nem tartanak gáznak?



2015. máj. 29. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most találtad ki, hogy ez így működik?
2015. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez fordítva van. Aki "menő", az azért menő, mivel tisztelik, bírják a többiek. Ez utóbbi pedig éppen azért van, mivel elfogadja a többieket, mindenkivel próbál jóban lenni. :)
2015. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
A "menő" gyerek,mindenkit terrorizál, lenézi a másikat, ezért hatalmat kap, tiszteletet a másiktól-holott a háta mögött mindenki szídja. A jófej gyerek, az akivel mindenki jóban van, és tiszteletet ad a másiknak, nem lenéző. Felénk ez így megy.
2015. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt valami hülye filmből szűrted le?
2015. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ide én is el akarok menni! Hol van ez a varázslatos hely, amiről írtál?
2015. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, ez érdekes. Azt gondolom, ez nálatok van így, ahová te jársz suliba, nálunk nem hiszem, hogy lenézés szempontjából volt különbség.
2015. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Uhh elég érdekes gondolatok. Nem tudom szerintem ezt nem lehet mindenkire alkalmazni. Én is menő vagyok mégis sok embert lenézek :)
2015. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!