Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberre mondanátok,...

Milyen emberre mondanátok, hogy bölcs? Szerintetek mitől lesz valaki bölcs?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

erről már volt kérdés.


attól bölcs valaki hogy nagyon keveset mond de azt is mindenki magára tudja vonatkoztatni, általában a legtöbb közhely.

2015. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
aki kussol,és megélt minden lószaaart....
2015. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

attól hogy átlátja maga, és a vele kapcsolatba kerülő emberek helyzetét. A felmerülő problémákkat képes megoldani, vagy csírájában elfojtani.

Attól lesz bölcs, hogy mindig figyel és tanul

2015. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Aki korán kel aranyat lel.

De nem jelenti azt, hogy mosolyogni is fogsz.

Mert nem mind arany, ami fénylik....

2015. máj. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki nem tud aludni, ha valami nyugtalanítja...
2015. máj. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Aki szeret élni, de tudja milyen kegyetlen tud lenni néha a természet és képes meghalni azért, hogy a jó embereket ne sújtsa betegség... abból a célból, hogy a JÓ örökké tartson bennük!

1 órával az üzenet leírása után rájöttem valamit nem a legjobban írtam. De most fáradt vagyok és nem jut eszembe mi volt az, amit helyesbítettem. Vagy aki miután mindent átélt mond véleményt, ahogy a 2-es is mondja. Aki hallgat a szüleire. A vicces: Aki a másik kárán tanul. Aki gondolkodik. Vagy aki buta marad, követi ösztönét. Kicsit némelyik mintha ütné egymást. De így marad meg a jó és rossz. De mivel nem vagyok egyik válasszal sem megelégedve... Aki tiszteli a természetet és az életet, nem akar gonosz szándékkal rosszat a másiknak, SZERETETET áraszt felismerve, hogy most milyen nagy szükség van rá megteremtve ezáltal az egyensúlyt. De az az,aki egyből visszakérdez , hogy Te melyik oldalon állsz gyermekem? Mi fáj?

2015. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki a teremtő erőt jóra használja.
2015. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ahogy #2 mondta, aki hallgat, figyel és tapasztal. Aki sokat élt meg, legtöbbjét negatívat és képes maradt hű maradni önmagához és talpra állni, bármikor, bármi is érte.
2015. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aki kérdez?
2015. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A két utolsó válasz egyben.
2015. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!