Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú üthet meg lányt? Többi lent

Fiú üthet meg lányt? Többi lent

Figyelt kérdés
egy fiú meg egy lány nagyon jóban voltak, de a lány összeveszett a fiúval és később a haverjai előtt addig provokálta a fiút amíg megütötte.. a fiú elsírta magát, de a lány folytatta a fiú csesztetését..... kinek van igaza ?

2015. máj. 30. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Miféle igaza kinek van? Miben van igaza kinek? Helyes-e a provokáció vagy a verés? Nos, te is tudod, hogy egyik sem az. Viszont nőt nem ütünk meg.
2015. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Ütni nem szabad.

Nem a régi rendszerben élünk, mikor az asszony rossz volt, lekerült a nadrágszíj, és megsuhintották párszor a levegőben.

Most már humánusabb módszerek vannak, kiabálás, veszekedés.

De ha minden kötél szakad, rúgni ér.

Az nem ütés, az ellen senkinek nem lehet rossz szava.

Volt egy ismerősöm, állandóan provokálta a barátnője, veszekedtek.

Sokszor neki is ment a csaj, mások előtt is.

De nem egy szolíd pofon volt, hanem ököllel verte ahol érte.

A gyerek megunta, majd egy CSATTTT!!

Másnap kelt fel az asszonyka.

Az erőviszonyok lerendeződtek utána.

Mikor mesélte nekünk, mi sem akartuk elhinni, de utána a vérmes lányból egy kezesbárány lett.

2015. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Már egészen kisgyerek kortól megtanítják, hogy lányt nem üthet meg fiú. Semmilyen körülmények között. Na jó, ha az életedre tör, az talán kivétel lehet.

Na de provokációért? Ez a fiúra nézve nem több, mint szánalmas.

Az hogy az említett fiú nem tud uralkodni a dühén, és szó helyett kézzel vág vissza, bizonyítja, hogy a fiú egy primitív, gyenge ember. Sértő dolgokat mondott a lány? Akkor provokáljon a fiú is. A szavaknak nagy ereje van, sokkal nagyobb fájdalmat okoz egy jól eltalált sértés, ami talán örökre megmarad az ember emlékei közt, mint egy pofon. De hiszen ezt a fiú is tudhatja, hiszen a lány szavakkal bántotta.

Az, hogy elsírta magát, miután megütötte, semmit nem javít a helyzeten, sőt, még inkább bizonyítja a fiú gyengeségét.

2015. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Titusztitusz ***** válasza:
64%
Valszeg egyiknek sincs igaza...Egyiknek azért nincs, mivel MAGÁT VALAMIRE TARTÓ fiú/férfi nem szokott nőket verni,(Verekedni ugyanis csak akkor szokás, ha valaki sehogyse bír már más módon lereagálni egy kellemetlen szitut, úgyhogy ez akkor gyakorlatilag annak a nyílt beismerése,hogy a verekedő illető SEMMILYEN MÁS MÓDON nem tud már hatni a lányra, és más módon már "nem bír" vele...Hát...Azért egy ilyen közvetett beismerés azért nemhiszem hogy jót szokott tenni a férfiúi önérzetnek...)másik oldalrol viszont meg egy nőnek se illik ADDIG PROVOKÁLNI egy férfit, amíg az már el nem veszti az önuralmát, és jól helyben nem hagyja...Ugyanis a női önérzetnek szintén nem tesz jót az, ha mondjuk szex/udvarlás/bókok helyett, CSAK verést tud már kiprovokálni egy férfiböl...(Ugyanis egy IGAZI NŐ az MINDIG, minden szituban kezesbárányt tud csinálni még a legvadabb férfiböl is...Amelyik nő meg odáig jut, hogy annyi hatással van már csak a női vonzereje/verbális tehetsége a férfira, hogy az JÓL ELVERI,hát...Gratulálhat magának az ilyen nő is...)Szóval attol tartok, hogy MINDKÉT FÉL megérdemelte azt, amit a másiktol kapott...
2015. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2015. máj. 30. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézzük úgy a helyzetet, hogy nem teszünk különbséget a nemek között.


Szemet szemért fogat fogért, provokálásra provokálással kell válaszolni.

De a provokáló fél úgyis tudta, hogy ez benne van a pakliba.

Ha a csaj otthon hisztizett volna, akkor teljesen elítélendő lenne, de mivel a haverjai előtt próbálta megalázni, mégis együtt tudok kicsit érezni a sráccal.

Én is odamehetek egy kigyúrt állathoz és elkezdhetem provokálni, mert hivatalosan nem üthet meg. Ha megüt valószínűleg utána őt veszik elő, de tudhattam, hogy ez fog történni.


Amúgy meg ha a fiú elsírta magát, már úgyis mindegy, az tekintélyének már lőttek.

2015. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Én azt mondom, ha egy nő azt akarja, hogy ne üssék meg, akkor viselkedjen nőként. Aki rátámad egy férfira, vagy folyamatosan provokálja, mint egy kocsmában, az ne lepődjön meg, ha kap egy pofont.


Nekem is volt már ilyen barátnőm egyébként, aki vég nélkül provokált veszekedésekkor, lökdösött, ütögetett, pár centiről az arcomba ordibált, mindennek elmondott. Férfinek már rég az arcába ütöttem volna. Amikor azt éreztem, hogy hamarosan vele is megteszem, akkor inkább otthagytam, és ennyi volt a 3 éves kapcsolatnak. Provokáljon mást.

2015. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is volt már ilyen barátnőm egyébként, aki vég nélkül provokált veszekedésekkor, lökdösött, ütögetett, pár centiről az arcomba ordibált, mindennek elmondott."


Ilyen nekem is volt.

lökdösött, ütött ököllel,teljes erővel, eltorzult arccal ordibált hogy üssél meg te g. ci nem vagy férfi, te csak egy senki v ...!

Itt képszakadás volt neki.

Mikor felébredt, ott volt egy haverom, a cuccai összepakolva.

Megbeszéltük hogy vége, és mehet a szüleihez vissza.

Na ott volt sírás rívás, hogy ő nem úgy gondolta.

Végül, elment.

2015. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi neketek is:) :*
2015. máj. 30. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek nem volt igaza. Itt, ilyen szitukban nincs férfi-női viselkedés. Emberi van. Ha valami baj van a másikkal, az értelmesebbje kultúráltan vitatkozik, ha minden összejött nagyritkán, akkor kiabál. Az arcbaüvöltés, provokálás és verés soha nem jogos.
2015. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!