Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az az ember aki nem szereti a...

Az az ember aki nem szereti a kutyákat lehet jó ember egyáltalán? Meg tudom érteni ha valaki nem szereti a macskákat, vagy az egereket de a kutyákat? Milyen lelki világa lehet egy ilyen embernek?

Figyelt kérdés

Egyik barátomról van szó!


Oké, tudom hogy mindenki más, de hogy lehet nem szeretni az ember legjobb barátját? Most oké, nem szereti az egeret pl, mert ijesztő, a macska pofátlan állat, a kígyó meg ilyenek is félelmetesek lehetnek, de könyörgöm. a kutya a világ legkedvesebb teremtménye!!!! Szerintetek egyáltalán érdemes vele több időt tölteni? Nekem 3 kutyám van és imádom őket, de amikor este itt akart aludni kiakadt hogy én mint mindig együtt alszom a kutyáimmal. Meg az ételt sem akarta elfogadni miután látta hogy simogatom dédelgetem őket, pedig TISZTÁK!!! minden héten kozmetikus fürdeti őket! szerintetek is van valami baja?


2015. máj. 30. 15:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az az ember aki nem szereti a macskákat lehet jó ember egyáltalán?


egy macskabarát!

2015. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Fúj b szki, agyontutujgatod a kutyát, utána meg a baktériumos kutyás büdös kezeddel fogdozod a kaját meg mindent és még csodálkozol, hogy ezen egy normális ember kiakad. Ez nem csak undorító, de baromi igénytelenség is. A kutya nem olyan tiszta, mint amilyennek te képzeled. Mit gondolsz, miért szokták az orvosok óva inteni attól a kutyás gazdikat, hogy nehogy a kutya megnyalja a babát? Mert egy csomó olyan baktériumot, vírust hordoz, ami az emberre ártalmas, és elég szép fertőzéseket lehet tőle kapni.

A kutya pedig egy állat, nem pedig egy tutujgatni való plüssállat, és nem is ember, hogy minden héten kozmetikushoz járasd meg fürdetni vidd! Mert ez alapján a két dolog alapján rögtön levehető, hogy egyáltalán nem értesz a kutyákhoz.


A macska is hűséges állat, sok mindenre megtanítható, csak tudod foglalkozni kellene vele, és nem lerendezni annyival, hogy egy "hálátlan állat ami büdöset kakil". Gondolom azért utálod a macskákat, mert a macska nem hagyja, hogy agyontutujgasd, ami mellesleg eléggé állatkínzás, még ha a kutya hagyja is magát.


Meg minek írtad ki a kérdést? Bólogató embereket keresel, hogy igen a macskák buták és büdösek, a kutyák azok szentek, vagy akartál valamit kérdezni is? Mert normális lelkületed neked nincs, az biztos.

2015. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
De gyerekes vagy uristen."azt meg lehet erteni hogy valaki nem szereti a macskakat vagy az egereket" ez milyen felfogas? En pl macskas vagyok...de attol nem irom hogy megertem aki a kutyakat nem szereti.... grat.
2015. máj. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a kutyákat, de kérdező, te beteg vagy. Sürgősen keress fel egy pszichológust!


Egyrészt, mi ez már, hogy kijelented, hogy aki nem szereti a kutyákat, az rossz ember? Mi jogon teszed ezt? De mindegy is, téged minősít. De azért leírom, hogy minden embernek joga van eldönteni, hogy mit szeret és mit nem, és attól, hogy neked más véleményed van, még nincs jogod megítélni más ízlésű embert! Ez most kb. olyan mintha valaki az alapján tenne különbséget ember és ember között hogy pl.: "Aki a kávét szereti, rossz ember, aki a teát, jó ember, mert én a teát szeretem". Egy óvodás gondolkodik így, szóval, ha te elmúltál 6 éves, mindenképpen keress fel egy pszichológust!


Jah, és mint ahogy írtam: én szeretem a kutyákat, de kutyás kézzel soha nem nyúlnék ételhez. De ha még hozzá is nyúlnék, akkor sem lennék olyan bunkó, hogy mást így kínáljak meg étellel! És az már a bunkóság netovábbja tőled, hogy még te vagy kiakadva, hogy miért fakadt ki ez miatt :D Ha van nálad egy vendég, legyél már tekintettel rá is, és ha tudod ,hogy nem szereti, ha kutyás kézzel nyúlsz az ételhez, akkor tiszteld már meg ennyivel, és még ne te legyél már kiakadva! Komolyan, undorító vagy!


Egyébként is, lehet, hogy kozmetikus ápolja a kutyádat, de attól a kutya ugyanúgy nyalogatja a tökét és a végbelét, aztán meg a szőrét nyalja, te meg simogatod, aztán nyúlsz a kajához... Hát gratulálok. Én még el is hánynám magam az ilyen kajától, amit kutyás kézzel kínál valaki.

2015. máj. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

És még annyit, ha ismered a kutyákat, tudhatnád, hogy minden sz*rt összeesznek a földről, a kutya a saját hányását is visszaeszi, belenyomja az orrát a vizeletébe és szagolgatja stb. - mert szereti az ilyen számunkra gusztustalan dolgokat, szagokat. Ez vonzza a kutyát. Ezután pedig elégedetten vakarózik, nyalja magát, sőt, hempereg a gusztustalanságokban. Na hagyjuk már, hogy sokkal kevesebb bacilus van egy kutyán, mint egy emberen! Ha van a bacilusnak melegágya, pont hogy a saját szarát nyalogató kutya szájában van, ami a nyelvén keresztül mindenhová rákerül, mert ugye a kutya mindent megnyal!


Na mindegy, azért csókolgasd a kutyádat, meg a kutyanyálas kezeddel menj kézmosás nélkül enni - a te dolgod...

2015. máj. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te kutyamániás vagy, és szemlátomást csak a kutyák körül forog az egész életed. Van ilyen, nincs ezzel nagyon nagy baj. Csak ne kezdd el azt gondolni, hogy a kutyák iránti imádatodban mindenkinek osztoznia kell, és aki mégsem teszi, az az emberiség szemete - ez az érzés ugyanis már az agresszív, rosszindulatú fanatizmus kategóriája.


Egy rakás olyan teljesen jó embert ismerek, akik ki nem állhatják a kutyákat.

2015. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy óvodás gondolkodik így, ahogy te kérdező.


2. Te mit szólnál ahhoz, ha valaki egy jó nagy hasmenéses sz@rás után nem mosna kezet, hanem menne a konyhába és étellel kínálna? Amilyen undorító és igénytelen vagy, szerintem el is fogadnád.


3. A kutya a szó szoros értelemében mindent megkóstol! Kezdve a sz@rtól, a hányáson át, a pisiig, mindent! Nyalogatja a golyóját, a fenekét, utána meg a bundáját, hát grat a gusztusodhoz, és még képes vagy fennakadni azon, ha ezt az ember szóvá teszi. Te lennél az utolsó a Földön, akinek a szájára puszit adnék, gondolom csókolgatod a kutyáidat össze-vissza, fúúj...


4.Szagold meg a te vagy a kutyád ürülékét, hidd el le fogjátok körözni a macskát, aki ráadásul el is ássa, míg a kutya hajlamos megenni is. Mellesleg azt ugye tudod, hogy a macskasz@rnál jóval büdösebb a kutya szellentése? Nekem már volt szerencsém megtapasztalni, milyen bukéja van annak, ha a kutya elszellenti magát.


5. Nem nézlek többnek 12-14 évesnél. Igazuk van az előttem kommentelőknek, nőj fel.

2015. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 GJLarsFan ***** válasza:

Nem azok a rosszak (egy pár kivétellel), akik nem szeretik a kutyákat, hanem Te vagy az! Nem vagyok egy olyan személy, aki kutyát (és még sok állatot) tart, de nem lennék képes még a légynek sem ártani! Az én kakám is elég büdös, a tiéd is, a kutyáké is, stb.


Ennyit akartam

febr. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!