Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt sokan...

Miért csinálják ezt sokan velem? Csúnya lennék, esetleg nagyon másmilyen? Esetleg a kisugárzásom rossz?

Figyelt kérdés
Az utcán sétálva, jó néhány velem szembejövő/ mellettem elmenő ember lehajtja a fejét (nem másfelé néz, mondjuk oldalra). Előtte általában 10-30 mp-ig néznek mereven rám. Ez azt jelenti, hogy ronda vagyok, vagy azt, hogy valami szokatlan van rajtam/eltérek az átlagtól? A ruháim szerintem normálisak, nem szakadtak, koszosak vagy ilyesmi, de NEM divatosak. Közepes testalkatom van (nem sovány, de nem is kövér). A fényérzékenységem és a rövidlátásom miatt szemüveget hordok. A hajam középbarna, kicsit vöröses, és hullámos. Az arcbőröm hibátlan. Mindkét nemből csinálják ezt, legtöbbször 1. olyan fiatalok, akik nagyon sokat foglalkoznak a külsejükkel, 2. az idősebb korosztályból azok, akik rosszabbul élnek, és látszik rajtuk, hogy más gondjuk is van. Mégis mi lehet a baj? Valóban rossz rám nézni?

2015. máj. 30. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenbe ördögöt látni :D

Én is ezt csinálom, egyrészt azért mert félénk vagyok, másrészt meg mert szerintem udvariatlan közelről a másik arcába bámulni, szóval megnézem az embereket, de azért nem akarom bámulni őket, tehát lehajtom a fejem néha.

Ne magadban a keresd a hibát, habár a kamaszok mindig azt csinálják.

Nincs veled semmi baj szerintem ;)

2015. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, Abban biztos lehetsz hogy nem vagy csúnya, ha az lennél nem bámulnának.

De az elmondottak alapján akkor te is nézed őket ezek szerint, nem?

2015. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom őket, nem nézek folyamatosan senkit. Magam elé nézek, a tájékozódás miatt.
2015. máj. 30. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
lehet, hogy te csak ezeket veszed most észre, mert épp erre vagy rápörögve, amúgy pedig csomó ember nézne rád hosszabban is. amúgy igen, udvariasság, a legtöbb embernek megtanítják már gyerekkorba hogy nem illik bámulni másokat, ez egy társadalmi norma. Lehet te nézed őket túl sok ideig, és ezt kellemetlennek tartják, mert pont ők érzik azt, hogy bennük van valami hiba...
2015. máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj szerintem többre mész ha felcsapsz egy könyvet vagy a felvételidre készülsz, ne gondolkodj ilyen hülyeségeken, mert ez értelmetlen. Egy férjed lesz neked is. Nem kell meghódítanod mindenkit aki veled szembe jön szóval nem is értem miért nézel ennyire mindenkit és miért gondolkodsz ilyeneken.

Elég a saját sorsoddal törődni és a saját pároddal, stb.

2015. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!