Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen a tökéletes férfi. De...

Ilyen a tökéletes férfi. De milyen a tökéletes nő?

Figyelt kérdés

Alapvetően az van az a emberek fejében, hogy a tökéletes férfi sikeres, jó képű, sportos testalkatú és határozott. (tudom, hogy nem mindenkinek ez az esete, 3 kontinensen készitettek felmérést a nők esetéről és a felmérés ezt az eredmény mutatta,szóval ezen nem kell fent akadni).


DE milyen az ideális nő? Gondolom legyen szép és jó testű, ez egyértelmű, de a többi? Szerintetek?



2015. máj. 31. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Emily Ratajkowski:D
2015. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon jó akkor te nem tudsz olvasni:) leirtam ha szép arc test egyértelmű. egzisztencia érdekel és tulajdonságok. ne legyünk ennyire felszinesek :)
2015. máj. 31. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
A férfiak ettől egyszerűbbek,azért nem találsz annyi felmérést.A külső mellett nekik elég,hogy tudj főzni,tudj sz*pni,illetve légy önálló ne telepedj a pasikra,ne légy kapcsolatfüggő.
2015. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nekem ennél több kell utolsó. Egy nőtől többet várnék el. Pl hűséget, odafigyelést, és tőlem rámtelepedhet szolídan, meg az nekem imponál ha néha féltékeny, persze nem durván. És az is előnyös ha ugyanezeket elvárja tőlem.
2015. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

# 3

Az sem árt, ha mosol. A szennyes nem fogja elintézni saját magát:D

2015. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos lehet ezt is számszerűsíteni, pl az IMDB-n a színésznők rangsorolása is szavazatok alapján megy.

És hát a legutolsó helyen valóban a meglehetősen nőietlen nők kullognak.

Na azoknak szerepel a mondatai között, hogy: "a férfiak elég egyszerűek"

2015. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszolók közül ki az,aki házas?
2015. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!