Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő a Tökéletes férfi, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a Tökéletes férfi, én meg önbizalom hiányos vagyok. Hogy oldódjak fel a társaságában? Ez idővel változni fog?

Figyelt kérdés

Már alapból az, hogy órákat készülődök, mielőtt találkozunk... De mindig, még ha csak fél órát vagyunk együtt, akkor is.

Láttam, hogy milyen nőkkel volt együtt előttem, a kalandjaira nem is gondolok. És csak az cikázik a fejemben, hogy én hozzájuk képest 0 vagyok, megun majd és hasonlók.

Mindenki szerint jobbat érdemelne nálam és az emberek meglepődnek, mikor kiderül, hogy együtt vagyunk. Jó vele lenni, meg egyáltalán nem nagyképű, csak elég gátlásos vagyok és tapasztalatlan is (előtte nem volt még senkim). Nem szeretném, hogy emiatt menjen tönkre a kapcsolatunk.


2015. ápr. 28. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

"Láttam, hogy milyen nőkkel volt együtt előttem".


Te lehetsz 16, meg gondolom ő is. Biztos nagyon komoly kapcsolatai voltak, magát a "Tökéletes férfi"-t is el tudom képzelni...


Nem ismerem egyikőtök sem, de ne görcsölj rá túlságosan. Nem lesz hosszú életű a kapcsolat, de nem miattad.

2015. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tökéletes férfi én vagyok.
2015. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ő is csak egy ember, mint te.
2015. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt írod, hogy nem ismersz minket, mégis az életkorunkat tippeled... Aha...

Hát nagyon nem jött be, de próbálkozz tovább.

2015. ápr. 28. 19:47
 5/6 anonim válasza:
Idovel valtozni fog, ha te is ugy akarod :) biztosan semmi baj nincs a kulsoddel, nezz ugy a tukorbe es a vilagra, hogy szep vagy es magabiztos; hidd el, meglesz a pozitiv eredmenye! es ne gorcsolj az exein, nekem volt olyan baratnom, aki valoban gyonyoru volt, megis alig vartam mar, hogy vegre szakitsunk. Nem minden a kulso, de nyilvan fontos szempont, de az e teren meglevo gatlasaidat le tudod kuzdeni, felteve, hogy szandekodban all. 23/F
2015. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a Tökéletes Férfi ;)
2015. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!