Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem embertelen, hogy egyes...

Nem embertelen, hogy egyes újságok Facebook oldalain engedik a gyászjelentéseket is kommentelni?

Figyelt kérdés

Borzalmas látni, hogy csomó ember van, aki örül a halálhírnek.


Ilyenkor tudatosul csak az emberben, hogy a társadalom egy részét tényleg, csak a törvények fizikai szigora fékezi meg az egymás leölésétől...


Szomorú.


Aki halálhírnek örül az valahol mind gyilkos. Ráadásul teszi ezt nyíltan...



2015. jún. 1. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal ha letiltják a kommentelést csak a szőnyeg alá söprik a problémát, a jelenség attól még ugyan úgy létezne.


Engem inkább az lep meg hogy emberek saját névvel és képpel képesek ilyeneket kiírni.

2015. jún. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kommentelőknél, már csak a lájkolók gázabbak. De nem csak a gyászhíreknél. Mit lehet lájkolni egy árvízről szóló cikken? Mondja már el valaki, mert nekem ez nem tiszta :D
2015. jún. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második, én például néha azt a tényt lájkolom, hogy az illető megosztotta. például van egy rajongói klubbunk, ott a negatív híreket is lájkoljuk, ezzel megköszönve annak a klubtagnak, aki posztolta, hogy gondolt ránk.


Egyébként igaza van az elsőnek: megdöbbentő, hogy az emberek még vállalják is a saját hülyeségüket.

2015. jún. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Obersovszky?
2015. jún. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ha névvel, ha név nélkül teszik, ez elfogadhatatlan.


Nekem volt ismerősöm, akiről nem tudtam, hogy nagyon beteg.


Rosszra fordult a viszonyunk és eltávolodtunk egymástól, jó ideig úgyéreztem, hogy bizony kimondottan nem szeretem.


Aztán váratlanul ért a halálhíre, de előtte szerencsére, még életében írtam hozzá levelet, amiben bocsánatot kértem.


Engem nagyon lesúlytott és megtört, hiába nem voltunk jóban az utolsó években, valójában kiderült, hogy nagyon kedveltem.


Ismeretségtől függetlenül, valakinek a halálhíre alá, nem részvétnyilvánítást írni iszonyatos embertelenség, nem hülyeség, az ilyen ember nem ember, nem is állat, egy semmi.

2015. jún. 1. 09:34
 6/9 A kérdező kommentje:

A like, vagy diszlike funkciót sem ártana letiltani gyászközlemények alatt.


Ugyanis értelmetlen, mindenki máshogy értelmezi.

Véletlenül is mellékattinthat valaki.


De ez az újságok felelőtlensége, valószínűleg gyászhírt nem is lenne szabad elsődleges forrásból (hírújságra gondolok) kirakni Facebookra.

2015. jún. 1. 09:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha a gyászközlemény rovatot (amiért a családtagok, még fizettek is) kitennék Facebookra és a hozzátartozók azt vennék észre, hogy szerettüket ismeretlenek, ott szidalmazzák halálában?
2015. jún. 1. 09:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha látnád, hogy az emberek mit kommentelnek olyan képek alá, ahol meghalt embereket mutatnak pl. napihalál...

Ha még csak örülnének, hogy valaki meghalt...

2015. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A hírújságok felelős hírforrások, az egyéb oldalak, amit írsz, pedig illegális tartalmak, a hatóságok üldözik őket és ha tudják, lekapcsolják a szervereiket.


Egy napilap egészen más, ne keverjük össze az illegális tartalmakkal!


Az illegális tartalmak alatt miért várod, hogy törvénytisztelő kommentek lesznek?

2015. jún. 2. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!