Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Mit tegyek az ellen, hogy ne akarjak mindenkit magamhoz láncolni?

Figyelt kérdés
Utálok egyedül lenni, és a szorosabb kapcsolatok kialakítására törekszem az életben is. Olyan embereket keresek, akik tudom, hogy mindig mellettem állnak, viszont néha elkövetem azt a hibát, hogy azt gondolom annak az embernek csak én vagyok más senki..
2015. jún. 2. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ezzel tényleg el lehet taszítani embereket. Annyi,hogy tudomásul veszed,hogy ha nagyon tapadsz,akkor elmenekülnek tőled. Hagyj nekik levegőt,csak képzeld magadat a helyükbe.

Nyilván lehet,hogy szeretethiányod van, vagy sokszor vagy magányos és ez váltja ki belőled, de próbáld megtalálni az aranyközéputat.

2015. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És az miben nyilvánul meg? Hogy féltékeny leszel vagy ha nem ér ré veled talizni,mert mondjuk egy másik barátnőjével találkozik.Akkor kiakadsz?


Ha én legjobb barátnőm lennél nálam ez lenne a szitu :D

Nekem legjobb barátnőm az egyetlen egy barátnőm.Nincsenek nagyon barátaim.Csak pár haver.Neki vannak barátai,barátnői sok haverja.Kicsit én féltékeny szoktam lenni,ha pl másokkal többet van mint velem. De túl teszem magam rajta.Csak ilyenkor bunkó leszek,besértődök és képes vagyok vele így viselkedni ami vitát szül. Próbálok erről a féltékenységről leszokni,mert tudom rajtam kívül vannak még más barátai is.Csak rossz a tudat...

Mondjuk mikor megismerkedtünk kb 8 hónapig csak én voltam neki barátnő,mindenhová mentem vele,mindig engem hívott,velem beszélt aztán ezt eléggé megszoktam.Aztán lett párkapcsolata,meg barátai,barátnői.Azóta is sok van neki. Nekem vhogy nem megy a barátkozás.Az ő barátaival jól kijövök azzal nincs gond.Meg ha össze futok velük az utcán elbeszélgetek velük.De úgy,hogy én most külön elmegyek másokkal olyan nincs.

2015. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeresd meg magad, hogy ne utáld a saját társaságod.

Keress magadnak hobbit, tennivalót amit szeretsz csinálni.

Hogy ezt a helyzetet felismerted ez egy jó jel!

2015. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!