Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkit akaratlanul felbossz...

Mindenkit akaratlanul felbosszantok, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Az okát nem tudom, de ha valakivel megpróbálok beszélgetni, elég hamar idegessé válik, és ez kb. mindig így történik. Valamiért mindenki ideges lesz, ha velem kell beszélnie, és hamar le akar rázni inkább. Emiatt magányos vagyok eléggé.

Hogy tudjam meg, hogy mi olyan idegesítő bennem, és mit tegyek ellene?

Nem szoktam viccelődni meg poénkodni, pedig azt kéne tudom, de én nem tudok, ettől viszont még nem lenne mindenki ilyen velem szerintem.


2013. dec. 21. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos benned van a hiba. Mármint ezt nem bántásból mondom, de ha mindenkit sikerül felidegesítened akkor valószínűleg nem velük van a baj.

Próbálj meg rájönni, hogy mi lehet az oka.


ui.: engem elég nehéz, sőt szinte lehetetlen felidegesíteni. :) Keress ilyen embereket akkor nincs gond :D

2013. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!