Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változhat a személyiségem, ha...

Változhat a személyiségem, ha túlzásba viszem a horrort?

Figyelt kérdés
Nem tudok megfelelni, magamnak, túlságosan szeleburdinak/flúgosnak látom magam és úgy gondolom, eszközre van szükségem a komolyodásomhoz. Létezhet, hogy megtöröm magam a horrorfilmekkel és csendesebb, visszahúzódóbb leszek?
2015. jún. 3. 20:12
 1/9 anonim válasza:
Szerintem ez nem olyan nagy baj, ha persze tudsz Te komoly is lenni! :) Én is inkább kicsit flúgosabb vagyok néha, imádom a horrort, ennek ellenére normálisnak tartom magamat.
2015. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát nem tom... ha valaki imádja a horrort akkor a" hü meg ha és de állat" nem épp a visszahuzodo személyiségre utal,ha meg rettegsz utána az meg minden csak nem jo. ha meg hidegen hagy akkor semmi értelme..nem hinném hogy ettöl leszel komolyabb.A hü.lyék amugy is jobbfejek.
2015. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Egyszerűen rájuk unsz, mint a haverom és én.
2015. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A horror nem tesz komolyabbá, max hozzászoksz az ijesztgetésekhez és kiismered őket, így később kevésbé hatnak rád a filmek, jobb gyomrod lesz a gore-hoz. De komolyabb nem leszel tőle.


Ha komolyabb akarnál lenni, figyeld meg, mitől vagy milyen szituban vagy flúgos és szeleburdi. Legközelebb ha olyan szituban vagy, cselekedj tudatosan. De valószínűleg amúgy is benő a fejed lágya - gondolom, nagyon fiatal vagy még, a kérdésedből ítélve.

2015. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én amikor túlzásba vittem a horrort annyi történt, hogy egy fűrészt egy arcmozdulat nélkül és egy kis megijedés nélkül megnéztem, meg egy Démonok között se ártott semmit, olyan nyugodtan aludtam este, mintha a micimackót néztem volna.


Annyi lesz, hogy szemrebbenés nélkül fogod nézni a horrorokat és unalmas lesz mind, azon kívül semmi nem fog változni :D

2015. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy kb előttem is írták, picit ki lehet égni, elején még tökre paráztam a horroroktól a durva részeknél is hideg futkosott a hátamon stb. Megnéztem már több százat, azóta ha erőszakot látok a filmekben már nem érint meg annyira, sőt néha érzem, hogy néznék valami brutális, lélekölő filmet.

Személyiség megváltozása? Nem igazán, bár ha megnézel valami igazán durva filmet (nem ilyen ijesztgetősre gondolok mint a Démonok között ami horror tiniknek) akkor a hangulatodat elcseszheti pár napra és látni fogják rajtad.

2015. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Eva87 válasza:
10%
Szerintem igen de nem jo hanem rossz iranyba befoljasolnak az ilyen jelegu filmek ,mert a biblia szerint amit nezzunk es amit hallgatunk az hatasal van rank.Azok a kepsorok beleivodhatnak az elmedbe es lehet,hogy akkor is foljamatosan eszedbe jutnak majd amikor nem akkarod.
2015. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a biblia? -.-
2015. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, legalábbis, alapesetben ott a gond, ha az ember hagyja magát befolyásolni. Az én kedvenc műfajom szintén a horror, könyvben, filmben egyaránt, de ez nálam megszokott dolog, mindig is ezt szerettem.
2015. jún. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!