Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki férfi létemre, hogy...

Rockcsempész kérdése:

Ciki férfi létemre, hogy utálom az alkoholt?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és már kiprobáltam igazából mindent, de nekem elég volt mindenből 1x. Nagyon utálom az alkoholt és nem az íze miatt, hanem azért amit az emberekkel művel.


Mindig kérdezik tőlem, hogy miért mindig üditőt iszok és soha nem alkoholt és kicsit férfiatlannak érzek magam olyankor... Nem akarom azt mondani, hogy azért, mert utálom az alkoholt tiszta szívemből, mert az állszentnek hangzik


2015. jún. 3. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Én sem kedvelem az alkoholt, nagy ritkán iszok egy-egy Unicumot vagy valami lájtosabbat. Ha valaki beszól, hogy férfiatlan dolog, mosolyogva azt válaszolom, hogy bocsi, ENGEM nem az alkohol tesz férfivá.
2015. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én tényleg utálom az ízét, szintén üdítőt vagy gyerekpezsgőt iszom:D

Szerintem nem attól lesz valaki férfi, hogy iszik alkoholt...

18/L

2015. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 egy naaagy fan ***** válasza:
Nem, dehogy ciki! :)
2015. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Abszolút nem ciki,sőt!

Én sem szeretem.Magába az alkoholt sem az ízét.Nem az én stílusom ez...

2015. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem iszom egyáltalán alkoholt (bár én azért, mert a májamat nagyon megterheli és amúgy sem szeretem), de nekem a barátaim viccesen szokták mondani, hogy na megyek e baracklevezni este :D Ja meg persze az sem elhanyagolható, hogy mindig van egy ember, aki vezethet :D
2015. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, sőt, ez egy nagyon jó tulajdonságod. Nem ítélem el azokat akik nem isznak, sőt, szeretnék egyszer olyan lenni majd én is.


Sajnos én nem ilyen vagyok. Sokszor gondolok arra, hogy jobb lenne már a föld alatt lenni. *és ekkor elindulok a borospince felé* :D

2015. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki draga fiam hogy ilyeneket kerdezel. Csak magabiztosan ferfiasan! Legkozelebb borits egy uveg bort annak a fejere aki furan ne rad! Hat legyen mar embernek onerzete he!
2015. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Ú, én is gyűlölöm, ott pusztítom, ahol érem... Ennek ellenére nem tartom férfiasnak az izzadt fejjel tántorgó kiadásomat. Hogy lehet ez, mi? :D
2015. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, 5 férfit is ismerek, akik utálják. (Hármat személyesen, kettőt az Internetről.)
2015. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van :)
2015. jún. 4. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!