Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a párja, férje hétvégente nem vele van hanem, inkább a haverokkal van, meccsre mennek, ebédelnek, alkoholt isznak, és szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Van.
2014. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Havonta van ilyen. Ilyen időközönként jön haza látogatóba külföldről a párom legjobb barátja. No, akkor pénteken már elkezdődik. Esténként filmeznek vagy focit néznek, elmennek a városba szórakozni hajnalig, vasárnap a haver indulása előtt még fociznak vagy bicajoznak egyet. Engem azért nem zavar, mert csak havonta egy ilyen hétvége van, és a külföldre szakadt legjobb barátjával tud találkozni a férjem, de ha folyton ilyen hétvége lenne, akkor valószínűleg kiakadnék.
2014. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha minden hétvégén ezt tenné már nem lenne a párom. De szerencsére erről szó sincs. Havonta az az egy meg belefér.
2014. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Nincs! Bár én híve vagyok annak, hogy ne legyünk összenőve, ne csak együtt menjünk mindenhova, de ez amit leírtál, nagyon sok!

Egyébként ismerem ezt a típust. Ők szoktak rám és minden nőre, lányra, csajra nyomulni bulikban. És nem is szégyellik, hogy most éppen meg akarják csalni a párjukat.

2014. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Buli,ivászat igen,ilyen volt,de leállítottam róla sűrgősen,mert a lányunk nem fogja ezt látni,és ebben felnőni,hogy az a normális,hogy apuka éjszaka bulikázni van,én meg otthon gyerekezek.


Ha meccsre megy,vagy barátokkal találkozik,esetleg ha valami hobbinak hódolna az nem zavarna,mert az úgyis csak két-három órát jelent,annyi meg jár mindenkinek,de csak ha tényleg értelmes elfoglaltság.A buli meg a pia,maradjon meg a tiniknek meg a 20-osknak.

2014. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem jellemző a páromra,mivel ezt nem is nagyon tolerálnám.Illetve abban az esetben,ha mondjuk havonta tartana egy pasis délutánt,vagy napot,de a szórakozóhelyre menetel ki van zárva.Azért a párom,hogy becsüljön és tiszteljen,nem azért,hogy diszkókban lézengjen meg csajozzon félrészegen.Még azt is könnyű haverok által ilyesmibe belevinni,akire egyébként nem jellemző ez a viselkedés.Szóval én ennek nem vagyok híve.
2014. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
A házasság egyfajta érdek-és dacszövetség. Onnantól kezdve nincsenek különutak.
2014. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen, de egyik jó barátunk így él. Csomószor jön velünk is bulizni, de a párja sose jön. 35 éves a srác, most született babájuk de ez se változtatta meg, max nem hetente de 2hetente mindig megy valamerre az éjszakába és hát nem is a hűség szobra. Nem azt mondom hogy agyba főbe csalja a feleségét, de 10 év alatt mióta ismerem őket 4-5 lányról én is tudok akivel kavart. A párja elfogadta ilyennek ismerősömet mivel az első perctől kezdve eljárkált, a nő viszont inkább az az otthonülő típus. Egyébként ha együtt látom őket, bár ez nagyon ritka hogy találkozzak a csajjal akkor nagyon kis idilli családi kapcsolatuk van, azzal meg hogy szombat esténként mit csinál a férje azzal nem foglalkozik. Mi párommal eddig egyszer se buliztunk külön, de nincs is rá igényünk.
2014. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a hétvégente mit jelent? Ha csak egy péntek vagy egy szombat éjszaka, akkor miért probléma ez?
2014. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha családos férfi bulizni jár (nyilván nem egy.egy alkalomról van szó,hanem heti 1-szer,többször) annak mindig félred.ugás a vége előbb vagy utóbb.Szórakozóhelyen dolgoztam,szóval láttam egyet s mást.
2014. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!