Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki férfi létemre, hogy...

Rockcsempész kérdése:

Ciki férfi létemre, hogy utálom az alkoholt?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és már kiprobáltam igazából mindent, de nekem elég volt mindenből 1x. Nagyon utálom az alkoholt és nem az íze miatt, hanem azért amit az emberekkel művel.


Mindig kérdezik tőlem, hogy miért mindig üditőt iszok és soha nem alkoholt és kicsit férfiatlannak érzek magam olyankor... Nem akarom azt mondani, hogy azért, mert utálom az alkoholt tiszta szívemből, mert az állszentnek hangzik


2015. jún. 3. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Inkább az a ciki ha valaki nem tudja tartani a mértéket. Lehet fogyasztani értelmes határok között azzal nincs semmi baj.
2015. jún. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szaga s íze förtelmes számomra. 4-5 %-os sört meg Baccardit ittam párszor, de ganyé egytől egyig. Sokan nem is hívnak buliba emiatt, mondhatni egyáltalán nem hívnak már.
2017. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!