Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen gonoszak az emberek?

Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés

Szabadnap nélkül dolgozom, ha hétköznap, ha hétvége, ha ünnep, mindig. Ráadásul egész nap szaladgálok vagy állok. Kasszázok, pincérkedek, takarítok.

Mindig rengetegen vannak, ma délben zártunk volna, de fél egykor még mindig kiszolgálni kellett.

Munka után zuhany, néha főzés, aztán indulás suliba. Meg egy teljes háztartás.

Pénz meg ugye kevés, életemben először van normális saját ruhám, az is kínais, és idén már nem is lesz több. A 13-14 éves kori örökölt ruháimat hordom, vagy a tesóm megunt cuccait. (amik mellesleg mind méretben, mind stílusban megfelelnek, lánytesóm van)

Ma egy fiatal srác megkérdezte, ma is érvényes-e az "1-et fizet, 2-t kap" akciónk a szendvicsekre. Mondtam, most még nem, csak délutántól. (reggel 8 volt)

Erre elkezdte a haverjának, hogy milyen gázak vagyunk, hogy nem szedjük le a reklámot, majd kért két másik dolgot. Becsomagoltam, odaadtam, kifizette, lezártam a kasszát. Erre elkezd hisztizni, hogy ő nem azt kapta,

amit kért, mert ő mást kért. Behívatta a főnöknőmet.

Tegnap egy férfi vett egy dolgot 500Ft-ért, és kereken ennyit is adott. Megköszöntem, hogy nálunk vásárolt és további szép napot kívántam. Erre elkezdte, hogy ő ezrest adott, hol a visszajáró. Megmondtam, nem, nem annyit. Erre jött azzal, hogy eltettem, meg akarom lopni, hiába mutattam meg neki az összeget, amit az imént vettem át tőle. Már ott tartottam, hogy kinyomtatom neki a blokkot, mikor mondta a főnöknő, hogy nyugodjon meg, mert ő is látta, hogy mennyit adott.

Direkt ilyen gonoszak egyesek, hogy megpróbálnak kirúgatni, mikor ígyis betegre dolgozom magam, és örülök, ha ennem van mit?


2015. jún. 4. 13:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt: 21 vagyok
2015. jún. 4. 13:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a vendéglàtàs ilyen..

Ne is foglalkozz ezzel tudod a vevönek mindig igaza van....

A fönököd meg azert csinalta ezt hogy mielobb leraza a vevot..

2015. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez durva.
2015. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én reggeltöl estig melozom és a fönököm kedvenc idö tôltése,hogy beleszòl mindenbe! Annyira szetet fonokoskodni a vendegeket meg tudni kell lekezelni...mosolyogj az mindenkit elkapraztat !
2015. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sürgősen kezdj valami másba, ha nem akarsz kiégett alkesz lenni 30 éves korodra.

MLM, vállalkozás, értékesítés, bármi jobb ennél a robotnál

2015. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok az idióta.a kommunikációdon próbálj változtatni, szokd meg hogy tárgyilagosan , előrelátóan csinálsz mindent, és ha idióta állat a vásárlód, akkor azt ne vedd a szivedre, fogd fel úgy, hogy vagy szélhámos, vagy simán bolond, aképp is bánj vele.Nos,a pénzes dologhoz azt tudom tanácsolni, hogy a vevőtől átvett pénzt ne dobd be a visszajáró kifizetése előtt a kasszába, hanem hagyd ott a szeme előtt.Így végképp nem tud hazudni, mert aki veled azt az 500 ft-os trükköt megjátszotta, tuti hogy máshol is ezt csinálja és így gyűjt be némi pénzt.

De a "nem azt kaptam amit kértem" is lehet hasonló trükk, talán azt reméli, kap egy másik arut is, ingyen....Mert 2 "vendégnek igaza van".Tehát mikor szolgálod ki, mondd, hogy tessék, itt a kért "majomtáp", stb...Mint a bölcsödésnek, hogy lássa, nem vagy hülye és nem lehet ráfogni hogy mást adtál.

Vigyázni kell, mert tényleg sok a szemétláda, meg a szélhámos is.A főnökök meg alapból bunkók.Őket nem kell emberszámba sem venni, jobban teszed, különben megbolondulsz.Próbáld éreztetni vele, hogy nélküle is jól boldogulsz.És ha vagytok olyan jóban, próbáld rábeszélni hogy menjen vásárolgatni, kirándulni, stb, nekik úgysincs más dolguk, ha unatkoznak csak lesik a dolgozót és mindenbe belepofáznak.Próbáld ügyesen lekoptatni.

2015. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!