Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A *****m tele van a nyuggerekk...

A *****m tele van a nyuggerekkel. Még ezt is tűrjem el? MIT NE?

Figyelt kérdés
Elegen van, főleg most nyáron, ideges vagyok a meleg miatt mennék haza az iskolából ahol reggeltől 8+1 órám volt, a buszmegállóban állok és 3 beképzelt 100 kilós kövér öreg nő táskával pont akkor érkezett meg, amikor jött a busz, én már az ajtó előtt álltam és azt mondja hogy milyen faragatlan teenager bunkó vagyok, mert nem ajánlom neki rögtön fel hogy segítek felvinni az alacsonypadlós buszra a (kb fél kilós) retiküljét. És aztán emgjegyzi, hogy még előre se engedem. Semmi oka nem volt rá....Vagy igen? Ezek annyira primitív ösztönlények, hogy nemigaz és szinte nincs kivétel, de ledöbbenek hogy ilyen modort egyetalán megengednek. És 3 megállón keresztül a busz utasai előtt nekem magyarázott hogy mérnem tisztelem, egyébként észre se vettem őket amikor megszólított hogy milyen neveletlen utcagyerek vagyok, NEM VAGYOK AZ! Ha meg valaki felajánlaná, hogy segít a csomaghordásban biztos arra gondol hogy el akarja lopni. Nem lehet ezeket a majmokat már bocsánat feljelenteni valahol? Elegem kezd lenni, eddig is utáltam az ilyen embereket és ha megnézzük pesten 10 ből 7-8 nyugger van az utcán/buszon. Szerintem már csak azért is támadott le, hogy ne unatkozzon mert a 2 társával nem volt közös témájuk és hogy már megint legyen valamilyen generált balhé amit aztán el lehet panaszkodni és témázni lehet róla az öregotthonban. És mi lett volna, ha visszaszólok? Mellesleg egy igénytelen büdösszájú undorító nememberről van szó.

2015. jún. 4. 15:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és megjegyzem hogy a tisztelet az kölcsönös.
2015. jún. 4. 15:17
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
én elküldeném a faszba azt örüljön
2015. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
:) Jól van mostmár nyugodj le, lehet őt is leszólták gyerekként, és dühében megfogadta, hogy ő is iylen vénasszony lesz, nem kíméli a fiatalokat. Amúgy teljes mértékben megértelek, én nem vagyok mondjuk pesti, de sokat járok fel, hát nem egyszerű a tömegközlekedés. Nekem a legtöbb incidensem az 56-os villamoson volt, folyamatosan felállítottak a nyuggerek, még akkor is, mikor olyan szinten fájt a csípő ízületem, hogy majdnem elájultam állva. De hiába, nem vitatkozom velük, úgyis az ő problémájuk a nagyobb... Sajna nem tudod feljelenteni őket.
2015. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak bosszant a primitívségük, hülyeségük, és egy alapjáraton is stresszes embernek (az iskola miatt részben) nagyon nem könnyű visszafognia magát. Engem is állítottak már fel, de az nem zavart ennyire. Ez teljesen műbalhé volt. Sőt, láttam már olyat is hogy egy fiatal nem engedte át a helyet az idősebbnek erre az idősebb szószerint ráült, mellé a székbe úgy hogy félig a tizenéves combján ült. Ha kicsit nagyobb az illető akkor rendesen ráül az ölére. Ez normális?
2015. jún. 4. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:

legyen ilyen rajtad [link]

aztán akkor tuti nem ülnek rád :D

2015. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyat velem is csináltak, hogy úgy mellém ült, hogy kábé rám ült, pedig megkérdeztem többször, hogy felálljak-e. Mondjuk az is igaz, hogy olyan széles, de egyszemélyes ülés volt, ami alapból semmire nem jó.
2015. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hálégnek nem rám ült.
2015. jún. 4. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akik most nyugdíjasok, 65-75 év körüliek, azoknak a s..ge ki volt nyalva abban a rendszerben amiben éltek, ezért ilyen fene beképzeltek. Kár, hogy fogalmuk sincs a mai világról, és annak neéhzségeiről.

Egyébként meg ha nem a hátam mögött mondogatja, hogy milyen bunkó vagyok, hanem megkér, hogy had menjen előre, isten bizony előre engedem

2015. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy ki volt nyalva a seggük, hát azt nem hiszem. Azén apám 63 éves, de nem ilyen tahó, mint egyes nyugdíjasok. Ez személyfüggő, és sokan meghülyülnek.
2015. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!