Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, hogy ez változzo...

Mit tehetnék, hogy ez változzon, vagy tűrjem el továbbra is? Miért viselkedik velem is így?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónappal ezelőtt barátom csúnyán összeveszett az egyik távolsági buszsofőrrel (aki egy borzasztóan megkeseredett, rosszindulatú undok ember volt mindig is), ezután panaszlevelet írt a Volánnak. (Lényegtelen szinte, hogy min vesztek össze, de akit nagyon érdekel, annak szívesen leírom privátban.)

Természetesen rákoppintottak a buszsofőr orrára, hogy mégsem így kellene viselkednie az utasokkal.

Azóta a buszsofőr folyamatosan gúnyosan adja át a jegyet, és flegmán köszön, nagyon durván érzékelteti, hogy baja van barátommal. Ezt még valahol értem, is...


A fő problémám az, hogy velem is ilyen, holott én semmit de semmit nem szóltam neki! Egy rossz szót nem mondtam, velem viszont ugyanolyan flegma és undok mint barátommal.

Két ujjal nyújtja át a jegyet, közben elég látványosan és gúnyosan artikulálva köszön. Csak velünk viselkedik így.


Szóljak én is a Volánnak? Vagy hagyjam inkább, és fogadjam el, hogy ilyen féregemberek vannak?

Egyébként tudom jól, hogy nem kellene ennyire foglalkoznom ezzel az üggyel, csak utálom, ha ok nélkül szemétkednek velem, főleg egy olyan személy, akinek jó szolgáltatást kellene nyújtania. És nekem semmi közöm az ő vitájukhoz...


2014. márc. 23. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Nem ér annyit az egész.
2014. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar vegyél bérletet és annyi időre sem kell majd leállnod vele amíg jegyet vennél. Köszönni meg nem muszáj.
2014. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hetente egyszer járok be, úgyhogy nem fogok bérletet venni.

Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 23. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szóljak én is a Volánnak"

És mire panaszkodnál? "Kikérem magamnak, hogy az XY járaton a sofőr két ujjal nyújtja át a jegyet és hangsúlyosan köszön" És ezzel mit érnél el szerinted? Elhiszem neked, hogy ez idegesítő, de azért nem kell a ló túlső oldalára sem átesni: hetente egyszer valaki flegmán rádköszön, hát ez legyen a legnagyobb probléma az életedben..

2014. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tojd le. Ezt a terhet cipelje ő, legyen az ő baja.
2014. márc. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, és tudom jól, hogy nem kellene ezzel foglalkoznom, igyekszem is magam hozzáállását változtatni. Nehezen viselem az igazságtalanságot, de sajnos az élet ilyen és lesznek ennél még köcsögebb emberek is, úgyhogy kénytelen vagyok elfogadni.

A Volánnak biztosan nem szólok, mert nevetségesen hangzana, amit mondanék.

Köszönöm a válaszaitokat!

2014. ápr. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!