Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tűrjem el a csámcsogást...

Hogyan tűrjem el a csámcsogást? Egyszerúen már nem birok a családommal leülni együtt enni, mert már undoritóan csámcsognak!

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél magadban. Kitalálom: már megint olyan nyafog akit más etet...
2019. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi meg azt nem bírjuk, hogy ezt százszor megkérdezed.
2019. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
89%

Azt hittem csak én vagyok érzékeny ezekre :D

Gyűlölöm, ha egy ember nem tud normálisan enni. Szuszog, csámcsog evés közben... Nagyon sérti a fülem. Rendesen idegbe jövök ha ilyen emberrel kell együtt ennem.

2019. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kiscsillag egyél egyedül, a saját lóvédon- ha már annyira nem vagy felnőtt hogy ezt megbeszéld a családoddal..
2019. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
35%

Én csámcsogok evés közben, kifejtem miért; ha nem teszem, gyakran félre nyelek. Illetve nem bírok úgy enni, hogy közben olyan dologra kell koncentrálnom, amihez kvára nincs kedvem. Ha mégsem csámcsogok, nem ízlik úgy az étel, és nem is jó enni.

Kielégített minden hisztis ételrágót a válaszom?

2019. ápr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!