Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet fejleszteni? Hol...

Hogyan lehet fejleszteni? Hol találok ehhez megbízható, komoly segítséget?

Figyelt kérdés
Érzelmi éretlenségem van, orvos állapította meg. Szeretnék kapcsolatot, fejlődni érzelmileg. 22/F

2015. jún. 4. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban könyvre gondoltam.
2015. jún. 4. 18:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichológusokra ne hallgass. Biztos tudsz szeretni, elvégre nem vagy tárgy, hogy csak úgy legyél... Szerintem csak nehezen fejezed ki az érzelmeidet.
2015. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az érzelmi intelligenciámat szeretném fejleszteni. Ebből nagyon sok probléma volt eddig, ezért is kellett orvoshoz mennem.
2015. jún. 4. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Rám is rávágta, hogy antiszoc a doki, csak mert nem járok discoba meg bulizni, mert jobban élvezem ha egyedül olvasgatok, vagy egyedül elmegyek moziba.
2015. jún. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én fejlődni szeretnék ebben :(
2015. jún. 5. 07:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Popper Péter: Belső utak könyve

Csernus: A férfi - A nő

Müller Péter: Szeretetkönyv


Ezek hasznos olvasnivalók, de érezni nem könyvekből tanulunk meg. Érzéseid vannak, voltak eddig is. A probléma annak kifejezésében lehet és egyáltalán saját magadban nem tudod talán rendezni, hova tenni azokat.


Fiatal pasi vagy, van még időd, ne ijedj meg! :)


Ha érzelmileg frusztrált, gátolt vagy és nem tudod mitől, akkor max. valami lelki problémád akadhat, amit meg kellene oldani. Ezek általában gyerekkorból erednek. Ennek kiderítésében segíthet egy pszichológus, ha dumálgatsz vele....


De ez mind csak találgatás, tippek.

Konkrétan hogyan fogalmaznád meg, miben nyilvánul meg a fejletlenséged? Mi a probléma?

2015. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!