Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az az internetes társkereső oldal, ahol komoly, értelmes, megbízható férfiakkal lehet ismerkedni és nem pedig olyanokkal, akik csak szexet akarnak, vagy épp csalni velem a feleségüket?

Figyelt kérdés
Még sosem regisztráltam társkereső oldalon, mert idáig nem hittem az ilyen dolgokban. Most viszont szeretnék regisztrálni.Válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. okt. 3. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ne reménykedj ilyenben. És ezt férfiként mondom.
2014. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ott is ugyanúgy mindenféle ember van, ahogy élőben is. Válogatott népség meg nincs sehol. Ezen felül azt tudom javasolni, hogy ha esetleg valakitől kicsit esetlenebb (de nem ostobaságot árasztó) levelet kapsz, akkor ne könyveld el rögtön lúzernek az illetőt, hanem írj vissza neki. Talán meglep. Azért mondom ezt, mert a visszahúzódóbb emberek általában hajlamosabbak arra, hogy jobban értékeljék a másikat, kevésbé hajlamosak megcsalásra és efféle dolgokra. Elutasítani meg akár több levél, vagy randi után is lehet, ha végül nem válik be az illető.
2014. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Mindegyik oldalon találhatóak olyan férfiak is, akiket keresel és persze töméntelen mennyiségben a többi, de az esélyt megadhatod magadnak, hogy kifogsz elsőre magadnak egy normálisat. Személy szerint a badoot és a randivonalat ajánlom, ezeken én több értelmessel ismerkedtem, mint a többin, mint amelyeken valaha tag voltam. 32N
2014. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Még sosem voltál ilyen honlapon, de már osztod az észt, hogy milyenek a férfiak ezeken a honlapokon. Gratulálok! Remélem nem is találsz senkit sem.
2014. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2.,3.! Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Utolsó! Köszönöm a "jóindulatodat"! Hasonló szépet és jót kívánok neked én is! Még valaki?

2014. okt. 5. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán elittars. Szerintem nem rossz hely. Én most a csajokespasik oldalon vagyok fent de annak ellenére hogy nekem aránylag jól a tapasztalataim nem biztos hogy neked nőnek ideális. Én találtam ott valakitbazt hiszem.így nekem jó. 33/F
2014. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Képzeld még a szexpartnerkereső oldalakon is találsz olyat, ahol nem csak szexet akarnak, meg az elittárson sztem olyat, ahol csak meg akarnak húzni. Nem kell egyből szétrakni a lábad, meg kell ismerni az adott személyt, s utána talán mehet a szex. :)

Én itt találtam pl. egy tök jó csajt, bár mindig a műbalhékat csinálja, de személyesen vhogy sosincs balhé. Mondjuk ebből h balhézik legalább tudom, h kell már neki vmi hús, s nem csal meg. :)

Szexpartnerkeresőn csak hülyülni szerettem, sajna elrontották most az egészet. :(

2014. okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

What if I told you...


Ez nem az oldaltól függ, hogy ott mit akarnak. Minden oldalon találsz példát mindkettőre. Ez a te felmérő képességeden múlik, hogy ki tudod-e helyesen szűrni, hogy ki mit akar.

2014. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a randihely nevű oldalon ismertem meg a férjem. De ez nem jelent semmit. Ugyanezen az oldalon voltak olyanok is akik csak szexet akartak....Szelektálni kell.
2014. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elittars.hu
2014. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!