Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez jó tulajdonság?

Ez jó tulajdonság?

Figyelt kérdés
Ha valakivel verekednem kellene nem tudom meg ütni , mindíg csak hárítok és nem támadok vissza. Túl békés vagyok , úgy érzem.

2015. jún. 6. 15:46
 1/5 anonim válasza:
Kinek jo, kinek nem... en se tudnek senkit se megutni nem is tettem meg soha..
2015. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sok birkának hős kell, a hősnek sok-sok birka, nézz tükörbe és mondd el, neked mi van a homlokodra írva?
2015. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
birka...
2015. jún. 6. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ilyennek kene lennie az osszes embernek, az, hogy megutsz valakit sose megoldas, hanem undorito. :)
2015. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem jó.

és butaság is,mert így a helyett,hogy leütöd és gyorsan túl lennél az egészen,kiteszed magad egy akár percekig is elhúzódó stresszhelyzetnek.

a másik hogy így nyerni sem tudsz.

és a békés dolog sem fedi a valóságot.

inkább arról van szó,hogy ehhez a fajta cselekvéshez nem értesz,nem tudod mit tegyél és hogyan, ezért nem teszel semmit,átadod az irányítást és sodródsz áldozattá válsz.

vagyis nem békés természetről van itt szó,hanem hozzá nem értésről ami orvosolható.

2016. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!