Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagyon gáz volna? (Hajfesté...

Ez nagyon gáz volna? (Hajfestés. )

Figyelt kérdés
Fiúknak nagyon gáz? Van fiú ismerősötök aki befestette másszínűre a haját? 1 időben volt divat a zöld meg a kék de manapság csak keveset látok, de úgy gondoltam befestem a hajamat feketére mert tetszik.

2015. jún. 1. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen színű az eredeti hajszíned? Szemed színe? Ezek nagyban befolyásolják hogy jól állna e.
2015. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A feketével nincs gond, az csak annak tűnik fel aki ismer téged. Amúgy meg ha ettől boldogabb leszel akkor fesd be, csak ez számít! Pláne ha fiatal vagy, mindent ki kell próbálni. :D
2015. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a fekete szinte senkinek sem áll jól, csak annak, akinek természetesen fekete a haja
2015. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
zöld és barna a hajszínem.
2015. jún. 1. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az :) Én ismerek olyat aki szintén fiú és be akarja festeni a haját.
2015. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj, szerintem egyáltalán nem gáz, ha neked tetszene akkor nyugodtan próbáld ki. Bátyámnak dús, hosszú, göndör szőke haja volt és befestette feketére, senki nem mondta neki, hogy gáz, (amúgy eléggé férfias férfi) és iszonyat jól állt neki szerintem is. De aztán megunta és lenövesztette, majd levágatta és ennyi. Újra az eredeti, amivel szintén nincs semmi baj. Nektek amúgy is egyszerűbb ilyen szempontból, mint a nőknek, mert mi legtöbbször ragaszkodunk a hosszú hajunkhoz, amit viszont sokkal tovább tart lenöveszteni, ha nem akarjuk rövidre vágatni. Szóval miért ne próbálnád ki, fiatal vagy ez meg nem végleges dolog?! :)
2015. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem bejövős, ha egy fiú festi a haját.

De hát kinek hogy. Ez ne gátoljon.

2015. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!