Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek felfogni az...

Miért nem képesek felfogni az itt válaszolók többsége hogy mitől lesz valaki zárkózott és miért gyűlöli a szüleit?

Figyelt kérdés

Szóval az én esetem mióta az eszemet tudom a szüleim alkoholisták és szinte nem volt gyerekkorom, barátok semmi. Suliból haza jövet anyám torka szakadtából üvöltött rám és a napi feszkóját agyszüleményeit rajtam vezette le, ez odáig fajul hogy a végén senkiben nem bíztam és zárkózott csendes lettem és mindenkiben az ellenséget látom, sokan támadnak a mai napig.



röviden ennyi, erre a válaszok bocsás meg szüleidnek, te vagy a hibás, budha segít és hasonló hülyeségek csupa egyetemista egyéntől szóval, nem vagytok képesek felfogni mit jelent az a szó hogy csendes ember...



2015. jún. 6. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

"budha segít és hasonló hülyeségek csupa egyetemista egyéntől"


:D


Bocsi, de ez megmosolyogtató.

2015. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erőszakoljón téged más a tanárom folyamatosan ezt mondja
2015. jún. 7. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Zárkózott ember ritkán kiabálja a világba fájdalmát, csak szenved magában.

Neked barátokra lenne szükséged, akikkel beszélgethetsz.

A megbocsátás olykor nehéz. Ne tedd, ha nem akarod, de ne engedd, hogy ilyen hatással legyen az életedre a múlt. Megnyomorítod még jobban magad. Találj valamit, amivel jól érzed magad. Leköt és kikapcsol.

"A csendes ember magában nevetett..."

2015. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!