Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít a tudat,...

Titeket nem idegesít a tudat, hogy kibeszélhetnek? Nem akartok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Manapság mindenki kibeszél mindenkit, még a közeli ismerősök is egymást.

Lehet ez ellen tenni?

Milyen hátrányok származhatnak abból, ha kibeszélnek?



2015. jún. 7. 09:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem tud senki ellene semmit tenni, ugyanis aki kibeszéli egymást az csak irigy.Ha még a régi barátok is egymást, akkor azok nem jó barátok :( .
2015. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem lehet semmit se tenni. Ha nem fogsz semmit se csinálni, akkor is lesz valaki, aki kibeszél. De szerintem a kibeszélés alatt nem mindig kell rossz dolgokra gondolni... és egy értelmes ember amúgy se arról fog megítélni, amit hallott rólad, hanem megpróbál megismerni és csak azután mond véleményt. Aki a pletykáknak hisz, azzal nem is érdemes barátkozni.
2015. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amit nem akarok, hogy megtudja valaki más, azt nem mondom el SENKINEK!


Ami meg nem lényeges, arról beszéljenek, ha nincs jobb dolguk!

2015. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért érdekelne mit csinálnak olyan emberek, akik csak a hátam mögött beszélnek és a szemembe mondani már kevesek?
2015. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a dolog, beszéljenek ki, nem zavar. Mondjuk egyszer nagyon csúnya dolgokat mondtak rólam, és visszahallottam.. rosszul esett nagyon, de utána is ugyanúgy beszéltem azokkal az emberekkel, mint előtte.

19/L

2015. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenki magából indul ki.


Ha te nem beszélsz ki másokat, téged sem fognak kibeszélni.

2015. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen mindenki kibeszéli a másikat, ha csinálsz valami olyat vagy történik valaki, másnap mindenki tudja. De kit érdekel? Erről tudnak beszélni egymással, ráadásul ez akkor is megtörténik, ha én azt nem akarom. Szóval nem, nem zavar... nem érdekel. 21/f
2015. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik kibeszélnek de nem zavar. Ilyenek a haverjaim, folyamatosan kibeszeljük azt aki épp nincs ott a társaságban de nem rossz indulatbol. Gondolom nyílván engem is kibeszélnek ha nem vagyok ott. Ez egyáltalán nem zavar. Engem a tanárom beszélt ki és nem sejtette hogy pont hallom az egészet mert ott állok az ajtó előtt. A többi diák társamnak meg mondta hogy milyen rosszul írtam meg ezt a dolgozatot meg hogy borzalmasan beszélek... Meg fene emlékszik már valamiket még mondott. Ez nagyon rosszul esett a tanáromtól. De rajottem időközben hogy hálás vagyok neki, akkor nagyon ideges lettem rá de most már tudom hogy nem kell mert sok ilyen szemét alja ember van és hozzá kell szokni. Már nem idegesít ha kibeszélnek úgy érzem erősebbé tesz.
2015. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Erre van egy jó mondás:)


"Ha valaki kibeszél a hátam mögött, az pont jó helyen van ahhoz, hogy kinyalja."

2015. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem idegesít. ha valaki ebben leli örömét, hát tegye.

tenni ellene amúgy sem tudnék.

2015. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!