Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A leírtakat figyelembe véve,...

A leírtakat figyelembe véve, fiús lány vagyok? O. o

Figyelt kérdés

Szóval: Imádok sportolni. Bármilyen labdajátékkal elvagyok, de ami igazán a hobbim az a gördeszkázás.

Olvasni is szeretek. Fantasy könyveket. Filmek terén a drámákat szeretem leginkább, és a kalandfilmeket...de egy jó horrorral is elvagyok :)


Zenei stílusom: Alternatív rock. Kicsit dallamos, kicsit érzelgős fajta :D


Öltözködésem: bandás póló-farmer-converse párosítás.

Nem sminkelem magam, utálom a műkörmöt. Ékszerek közül, ha muszáj akkor a karkötőket preferálom.


Tudok magassarkúban, ruhában, szoknyában járni. De gyűlölöm. Azt is utálom amikor billegni kell benne. Inkább levágom magam a székbe, és jól szétterpeszkedem XD


Fiús volnék?

15/L



2015. jún. 7. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem, csak gondolom túlsúlyos, és jobban érzed magad lazább cuccokba, mint a feszülős csajosban. :O) Csak ez az,ami fiússá tesz, az általad írt zenei műfaj, a könyvek, film kategória, nem tudom miért lenne az...
2015. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
húha wow te milyen egyedi vagy nem egy olyan plázacica mint a többi lány hanem igazi egyéniség wow menj oszd meg facebookon is
2015. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Milyen együttesek számait hallgatok szívesen egyébként?
2015. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*hallgatod
2015. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Ja, igen, én is ilyen vagyok/voltam, sose hordtam szoknyát, nem festettem a körmömet, semmi sminket nem hordtam tizenegyedikig. Aztán hatmilliószor megkaptam, hogy igénytelen vagyok és/vagy túlsúlyos (akár láttak, akár nem), mikor kemény 45 kiló voltam 159 centihez.

Nem t'om, miért mondják erre, hogy egyedi, mert szerintem annyira nem - legalábbis példa az van rá (csak sajnos még mindig több a plázacica). Azt gondolom, hogy mindenki szeresse azt, amit akar, amíg másokat nem zavar azzal.

2015. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fiús vagy. Nem a sport, meg az öltözködés miatt. Attól még lehetnél lányos. A műkörmöt sem kell szeretni, sőt! Szerintem tök felesleges. Viszont a viselkedésed fiús lehet. Pl. "Inkább levágom magam a székbe, és jól szétterpeszkedem"
2015. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szeretsz sportolni, nem leszel fiús, meg attól se, ha rockot hallgatsz, fantasyt olvasol és kalandfilmeket nézel. Még attól se, ha farmert és pólót hordasz. Az, hogy elterpeszkedsz a székben, valóban inkább fiúkra jellemző. Egyébként sokan vannak hozzád hasonló lányok, egy részük valóban fiús, de nem mindegyik. Talán egy kicsit az vagy te is, de mivel személyesen nem ismerlek, nem tudom biztosra megállapítani.
2015. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyományos értelemben egy kicsit fiús vagy, bár semmi rendkívüli. Problem?
2015. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést valószínűleg azért írtad ki, hogy megkapd, te milyen egyedi vagy... Pedig nem, és szerintem még fiús sem vagy. Én szeretek szoknyát hordani, mégis, ha egyedül vagyok itthon inkább terpesztek, csak mert akkor senki nem látja, és sokkal kényelmesebb. Szeretem magam kisminkelni, és kifesteni a körmöm, van egy saját stílusom, nem tudom magam hova sorolni. De minek? Nem akarom, hogy beskatulyázzanak. Nem vagy egyedi. Nem vagy fiús sem.
2015. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem :D sajnos vagy nem sajnos tévedtek sokan. Nem kell a dolgokat túlkomplikálni. A kérdést azért írtam ki mert érdekelt hogy fiúsnak gondoltok vagy sem.

Tudom hogy ez nem egyedi. A környezetemben sok ilyen lányt ismerek, és egyébként sem értem miért kell flegmán válaszolni...

(Egyébként My Chemical Romancet, Black Veil Brideset, és társait hallgatom ;) )

2015. jún. 7. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!