Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igényesebb fiúk, ti nézitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényesebb fiúk, ti nézitek, figyelembe veszitek, hogy egy lány mennyire ír szépen?

Figyelt kérdés

Esetleg jelent valami "plusz pontot", ha igazán szépen ír egy lány?

(Én nem írok valami szépen, de legalább olvasható :D)

21/L



2015. febr. 18. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszik, valaki ha szénen ír, lehet plusz pont.
2015. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.. Nem :DD Hogy a pi.sába nézném már egy csaj írását? :D


Ha van neki melle is.. ^^

2015. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki grafomán beállítottságú, akkor biztosan figyelembe veszi párválasztásnál ezt is.
2015. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem rossz tatapsztalatom van a szépen író lányokkal, tudálékos, stréberek többnyire.

Na de nem akarok általánosítani :)

2015. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tam998 válasza:

Én szoktam figyelni és szeretem , ha szépen ír egy lány.(nagy szókinccsel rendelkezik)

Nálam kapna egy plusz piros pontot.

:)

2015. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igényes vagyok de pont teszek rá hogy ír. A fontos hogy helyes legyen nyelvtanilag..

19/F

2015. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha szép az írás, de előfordulnak helyesírási hibák, illetve amúgy nem is igazán tetszik maga a lány?
2015. febr. 18. 19:19
 8/8 Kisboltos ***** válasza:

Az írásképe nem fog eldönteni semmit. A lényeg, hogy ő el tudja olvasni, és lehetőleg tudjon helyesen írni.

Ismertem olyat, aki gyönyörűen írt, de külsőleg egyáltalán nem volt vonzó, és belsőre sem, és ismertem olyat is, aki a saját írását nem tudta elolvasni, de több nyelven is beszélt, emellett szép is volt.

2015. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!