Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy válhatnék pszichopatává?...

Hogy válhatnék pszichopatává? Részletek lent

Figyelt kérdés

Alapjáraton mindenkivel túl kedves vagyok;mindig azt lesem, hogy kinek hogyan tehetném jóvá az életét, hogy hogyan lehetne boldog, ha gondja van megoldom, sokszor titokban és mindig apró ajándékokat adok mindenkinek.

De sokszor önt el düh mások iránt.

Illetve sokat mondják, hogy ezek a tettek, hogy mindenkinek segítek és mindenkivel kedves vagyok csak arra jók, hogy feltünősködjek, kimutassam, hogy egoista vagyok és hogy nem érdekelnek mások.


Nos, én próbáltam rossz lenni másokkal és sikerült is... de pár óra múlva lelkiismeret-furdalásom lett és elvetetem a kísérletet és újra kedves lettem.


Szeretném végig csinálni. Lelkiismeret-furdalás nélkül, egoista módon rossz lenni, mások lelkébe gázolni, és csak magammal törődni és ha más támad akkor visszatámadni és élvezkedni abban hogy bántom így az emberek lelkét.


Hogyan alakulhatnék át?



2015. jún. 8. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tehát nem pszichopata akarsz lenni, hanem egy kiégett, minősíthetetlen p**csfej, akinek nem lesz érték az életében, meg úgy más értékes dolga sem.


Nos, ha így akarsz járni, akkor mondogasd magadban, hogy nem érdekel semmi, senki és társai. Egy idő után el fogod hinni és úgy lesz. Aztán ne csodálkozz, hogy értéktelen leszel mindenki szemében.

2015. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Bár azt is hozzátenném, hogy pszichopatává nem lehet válni, annak születni "kell"

Szociopatává lehet válni, de nem így.

2015. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. jún. 8. 15:47
 4/11 A kérdező kommentje:
kettő között mi a különbség?
2015. jún. 8. 15:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopata annak születik, a szociopata azzá válik (gyerekkorban, bizonyos sérelmek, traumák miatt -többnyire, amiről te már lekéstél)


Én azt javasolnám, hogy válogasd meg a baráti körödet és ne akarj olyanná válni, akinek az élete csak keserűség.

Kit érdekel, hogy mit gondolnak mások?

Inkább örülj neki, hogy kedves vagy.

2015. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hamar ráuntál te is a nyári szünetre...
2015. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. kommentelő - Zsóka, HAGYD ABBA
2015. jún. 8. 16:09
 8/11 A kérdező kommentje:
5. kommentelő - nem az a gondom, hogy mit gondolnak. Nincs is gond. Csak rossz szerepet játszok az életben. Én tudom hogy nem vagyok jó ember, csak jónak tettetem magam - ezért kéne rosszul viselkednem és legyőzni a lelkiismeret furdalást, hogy helyén legyek a világban
2015. jún. 8. 16:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Genetika apám, genetika....
2015. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mentifantezsvér válasza:
Én is ilyen ember vagyok, sajnos hiába probálkozol a bűntudat megmarad és csak egyre jobban gyötörni fog ugyhogy felesleges ezt csinálnod, csak legyél kicsit megfontoltabb a terén hogy kikkel barátkozol és hogy csak azokat segitsd akik tényleg meg érdemlik, igy te is boldogabb leszel mintha olyannak tettetnéd magad amilyen nem vagy. Tapasztalatbol mondom.
2015. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!