Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komoly lányok! Zavar titeket,...

Komoly lányok! Zavar titeket, hogy túl komolyak vagytok?

Figyelt kérdés
Komoly alatt nem azt értem, hogy nincs humorérzéketek, hanem inkább azt, hogy pl. egy társaságban (iskola, munkahely, stb.) zajló idétlenkedésben nem nagyon vesztek részt.

2015. jún. 8. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha ez komolyságnak számít, akkor az vagyok. Illetve fogalmazzunk úgy, hogy a nagyon idétlen dolgokból kimaradok, amit meg humorosnak találok, azokban benne vagyok. Engem nem zavart maga az a tény, hogy kimaradok ezekből a hülyeségekből, mert ez nem az én stílusom... akik meg emiatt megszólnak, azokról megvan a véleményen, és hülyék véleményére nem adok.


Ez utóbbit pl. úgy értettem, hogy más szekálásában nem veszek részt, nem rugdostam anno poénból a székeket suliban, és azt sem tartottam viccesnek, amikor egymást nehezebb dolgokkal dobálták, a suliszekrényt meg rohadt almával. Én kb. az ilyen szintű baromkodásokból maradtam ki.

2016. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!