Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak 26 év felett! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 26 év felett! Mennyire vagytok komolyak?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy még mindig él bennetek a vadászösztön vagy ilyenkor már általában lassan lenyugszotok és esetleg komoly kapcsolatot szeretnétek? Ismerkedek egy 27 éves férfival, és úgy általánosságban kérdezem, hogy milyenek vagytok?

Kort is kérnék.

22N


2014. dec. 5. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy általánosságban a partnertől függ mit szeretnék tőle.
2014. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet válaszolni, mindenki más.
2014. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A harmadik szem ***** válasza:
Minden a körülményektől függ.
2014. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vadász ösztön mindig ott van. A hűség nem kényszer hanem választás.
2014. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy általánosságban a 22 éves nők még közel sincsenek a lenyugvásos időszakhoz. Te sem illesz ebbe.

Hogy statisztikát mondjak. A volt fiú osztálytársaim/csoporttársaim, most 27-28 évesek, tavaly és idény nyáron kezdtek nagyobb számban házasodni (kb 25% házas már). A lányok már pár évvel korábban, az ő férjeik akkor voltak 27-28 éves körüliek. Szóval szerintem nagyjából ebben a korban már komolyodnak.

2014. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem komoly szándékaim lennének... ha úgy érzem a másiknak is.:) Utolsó nagyon jól elmagyaráztad a statisztikát, ilyesmire voltam kíváncsi.:)
2014. dec. 5. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Benne vagyok a kormeghatározásban és azt kell írjam, hogy soha nem voltam az a nagy vadász és nem is leszek.

Nézettek hülyének, de nem érdekeltek a komolytalan dolgok és mindig is komoly kapcsolatot kerestem, még ha ez nem is tudatosult volna a másikban.

Egyenlőre ennyit szerettem volna csak írni.


27/F

2014. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én már 18 évesen egy komoly kapcsolatra vágyok
2014. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez hozzáállás kérdése szerintem. Egyértelműnek kell lenni annak, ha valaki hosszútávú kapcsolatban gondolkodik, és nem akar kalandozni.

Aztán más az, amikor évek múltával tönkremegy egy meglévő kapcsolat, és valamelyik fél kifelé vágyik, nem akarna hűtlen lenni, csak magányos, vagy nem azt kapja a kapcsolatban amire vágyik. Sok esetben a nők is kifelé néznek, nemcsak a férfiak akik elkalandoznak. Én ismerek a te korosztályodban is olyat aki egy életre tervez, és ismerek 40-es férfit, akinek az az élete, hogy fűvel-fával. Nem látom azt, hogy beérik, persze biztos van ilyen.

Én mindig is komoly kapcsolatra törekedtem, és sosem akartam kiélni magam, de valószínűleg vannak még így páran. Ha nekem arra kéne várni, hogy az illető majd beérik.... hát, lehet hogy inkább hagynám.

A beérést tudod hol tudom elképzelni? Hogy pl. egy idő után már érdekli az, hogy milyen lenne, ha vállalnának gyereket, mert már képes lenne rá, hogy apa legyen. (Ez csak példa..) Egy fiatal srác még nem annyira tudja magát apának elképzelni, aztán ahogy telik az idő, már felébred benne a dolog. Már akiben legalábbis.

2014. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!