Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkohollal oldani a feszültséget?

Alkohollal oldani a feszültséget?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy amikor piálok, sokkal lazább vagyok, jobban tudok beszélgetni az emberekkel, nincsenek gátlások, amúgy meg annyira.. erőltetetten megy. Miért van ez? Hogyan tudnám a gátlásaimat feloldani alkohol nélkül? Nem vagyok büszke rá, de minden ilyen "haveri" találkozóra már előre piálnom kell hogy lazább és jobbarc legyek, mint amúgy.


20/F


2015. jún. 8. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok, jó úton haladsz az alkoholizmus és májsárgaság felé!

Igyál még!

2015. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem, hogy hogyan tudnám a feszültséget ami bennem van feloldani, nem pedig a kioktatásodat te hülye barom.
2015. jún. 8. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Anyagozz.
2015. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Keress fel egy pszichiátert, ő majd ír fel neked szorongásoldót.
2015. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy ha iszol utána is Te vagy, csak lazábban, na próbáld ezt meg józanul is " utánozni ".
2015. jún. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kicsit megkéstem a válasszal, de hátha még elolvassa valaki :)

Én alapból nem iszok alkoholt, mert nem bírom az ízét. Szóval nagyon nehezen oldódok fel ismeretlenekkel, néha még a barátaimmal is. De nem kell félni, ha tényleg haverok akkor magadért vannak veled. Nem kell aggódni, vegyél mély levegőt és csak engedd el magad :) El kell hinned, hogy meg tudod csinálni. És ha tényleg jó barátok és olyan a társaság egy idő után tényleg magától menni fog, hogy csak jól érzed magad velük. Nem kell sem alkohol sem pirula, hogy boldog legyél. Ezt magadban kell lerendezned. Elsőre kicsit kellemetlen lehet, sokszor legszívesebben elrohannék egy szituációból, de a titok, hogy többet figyelj arra h mások jól érezzék magukat és kevesebbet törődj magaddal. És állj le azzal a gondolattal, hogy az ital tesz jobbá, mert NEM!!!

2019. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Amint megteszed ugyanazokat a dolgokat alkohol nélkül pl beszélgetés idegenekkel, akkor oldódni fogsz idővel, rájössz hogy nincs mitől félni.

Mint az első szex, vagy első munkahely, vagy első hazugság, első csók ..stb elsőnek minden nehezen megy, aztán idővel lazán fogod venni nem fogsz ezen feszülni. Annyiból nehéz hogy elsőre mindig jobban bátornak kell lenned, és az érzések ellenére is cselekedni. Később is, de akkor már nem annyira nehéz nekem legalábbis.

Szóval hajrá légy bátor :D

2021. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!