Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le magamban a...

Hogyan győzzem le magamban a feszültséget?

Figyelt kérdés
Mindenhol minden társalgás olyan, mint egy vizsgahelyzet. Sőt, egy vizsgahelyzet még kevesebb stresszt jelent számomra. Feszült vagyok, nem tudok gondolkodni, értelmetlenül beszélek, sokszor belezavarodok, ezáltal mindenki úgy ismer meg mint egy hülyét, aztán már senki sem keresi a társaságom. Illetve én vagyok a hülye, akit lehet piszkálni. Karácsonykor rokonoknál voltunk, majd egy kis időre érkeztek ritkábban látott rokonok, onnantól kezdve a nyitott személyiségem egy pillanat alatt átváltozott csendessé. Egy szót sem tudtam szólni, csak nyomkodtam a telefonom. Ennyire feszült vagyok szinte bármilyen társaságban, kivéve ha az adott emberek mindegyikét nagyon-nagyon-nagyon jól ismerem és már sokszor találkoztunk. Nincsenek barátaim. F

2014. dec. 27. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

U = R * I


Tehát akkor csökkentheted a feszültséget, ha sikerül kevesebb ellenállást tanúsítani, vagy valamilyen módon csökkented a rajtad keresztül haladó információk mennyiségét ( áram ).

2014. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, tisztán értettem mindent.

Így élem én a mindennapjaimat. Nem hiába nehéz a változás, ha más sem tudja igazán mit kellene tennem.

2014. dec. 28. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichés okok állnak emögött... nem akarom elkomolytalankodni, de a meditáció sokat segít az ilyen embereken. Fedezd fel a tudatodat! Emlékezz az ilyen helyzetekben egy megnyugtató emlékre, esetleg nevesd ki őket, amiért olyan hülyék, hogy kinevetnek. :)
2014. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Glauziusz Tamás válasza:
Nehogy azt hidd, hogy ezért te kisebb vagy, mint a többiek. Kisebb társaságban jól nyomod,:előbb ott kell "edzeni", és lassan, fokozatpsan nagyobb társaságban. A lényeg: kellemetlen, de semmi nagy baj.
2015. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!