Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyenek voltak a...

Nektek milyenek voltak a gimis éveitek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 21:54
 1/9 anonim válasza:
0%
A legjobb éveim voltak. Minden pénteken füvezés és piálás. Egyszerűen szétadtuk az egészet. Tanulni sose kellett, elvárások nincsenek sehol se ebben a mai világban. A szomorú tény az hogy ez az üzenet 80%-ban igaz.
2015. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 látszik is. :D Nekem is a legjobb éveim voltak, viszonylag közel volt, gimibe jártam tehát sok lány oszt.trásam volt, akikkel jól elvoltam, tehát az elsőt leszámítva nagyon király volt. Jobb mint most az egyetem. :D
2015. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legszebb éveim! Már viszonylag szabadság volt, azaz el lehetett menni bulizni, haverokkal nyaralni ilyesmi, de emellett nem kellett megfeszülni azért, hogy a suliban is jól teljesítsek. Később ugyan megszűnt a szülői kontroll, de mind az egyetem, mind a munkahely jóval több időt/energiát vesz igénybe...
2015. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Unalom lápja volt úgy 70%-ban.. de legalább megtanított arra, hogy ha ugyanannak a dolognak kisebb elvárásokkal ugrok neki, akkor akár élvezhető is lehet; illetve rengeteg tudást, műveltséget magamra szedtem ezalatt a pár év alatt otthon, az iskolában, fejben, az életben.

Szvsz. rossz ember voltam egy rossz közegben (mmint nem megfelelő), úgyhogy nem is igazán ostorozom magam, hogy miért nem hoztam ki ebből a pár évből többet.

2015. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szörnyű, unalmas, időpazarlás, kiégett, pocsék tanárok, egy kivételével, aki másfél évig tanított csak, de zseniális némettanár volt, aztán elment főiskolára tanítani, mert elküldtem, hogy ne pazarolja abban a gimiben az idejét. most itt lenne egy smiley, de nem nagyon megy
2015. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

unalmas volt gimibe járni. rajtam kívül 6 lány volt, ebből 3 donna-tonna, másik 3 pedig átlagos és őrülten féltették a pasijukat minden szingli lánytól. én pedig sovány, szingli lány voltam, így eldőlt, hogy egyik klikkbe sem fogok tartozni.

a fiúk aranyosak voltak, de még nagyon kis gyerekesek. velük úgy elvoltam. de iskolán kívül teljesen más emberekkel lógtam, ált. sokkal idősebbekkel, akik már dolgoztak. az órákat unalmasan tartották, sok felesleges dolgot meg kellett tanulni, aztán elfelejteni.

most sokkal jobb, hogy külön élek és dolgozok. nincs annyi szabadidőm, de nem ugatnak bele mit csinálok akkor, vagy mire költöm a keresetem. van pasim, nem vagyok már vasággyal 40 kiló mint tiniként, végre lefoszlott a "gáz csontkollekció aki senkinek sem kell" - titulus. Van akinek a gimi volt az istenkirály, van aki meg örül, hogy vége

2015. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű évek voltak. Azt a sajátos gimis hangulatot bármikor átérezném megint.
2015. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kollégista voltam 2-3 hetente mehettem haza, mert a szüleim szerint a sok utazás elvette volna az időmet a tanulástól, persze ez hülyeség. Nem szerettem, az első évet különösen utáltam, de később beletörődtem a sorsomba. Nem is tudom, hogy adhattak be egy 14 éves gyereket kollégiumba. A kisfiam most 10 éves , én nem tudnék nélküle élni 2-3 hétig.
2015. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szörnyű. Zárkózott voltam, kiközösítettek, sokat sírtam, de végül lett egy barátnőm és kinyíltam.. de attól még sokan kiközösítettek. Végre elballagtam, jövőhét után gyorsan leérettségizek, és elfelejtem ezeket az éveket.

19/L

2015. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!