Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni az olyan...

Mit lehet tenni az olyan emberrel, akit hiába biztatnak és csak pozitív dolgokat mondanak róla/neki, ő mégis mindenben a negatív dolgot látja, a kifogást keresi, és szinte tök reménytelennek látja a helyzetét mindenben?

Figyelt kérdés
Az ilyen ember tényleg reménytelen vagy ez már valami komoly lelki/pszichés gond? Vagy szimplán ennyire önbizalom hiányos?
2015. jún. 9. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Főleg, ha ezzel azt éri el, hogy dicsérik...:)
2015. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha dicsérik, akkor is tök reménytelen. Akkor ilyenkor mi van? :D
2015. jún. 9. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Úgy értem szereti hallani és így éri el.
2015. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is erre gondolok, hogy tudja, vagy már félig-meddig kezdi felfogni,hogy ügyes, okos (stb) csak így még több megerősítésre vágyik. Nyilván jól esik neki és szereti ha fényezik.


Jaj de fárasztó egy ilyen emberrel beszélgetni. Inkább ne is mondj rá neki semmit, mert még többet akar hallani. Kerüld ezt a témát vele.

2015. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Energiavámpír az ilyen, állandóan ápolgatni kell a lekét. Borzalmas.
2015. jún. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kerülöm a társaságát, ahogy tudom :D
2015. jún. 10. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!