Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki így van ezzel?

Mindenki így van ezzel?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rossz helyre írtam, akkor bocsi. Na szóval. Vannak dolgok amikkel kapcsolatban semmi tapasztalat nem volt se pozitív se negatív, mégis szereted vagy utálod és nem lehet megmondani miért. Én mindig is utáltam a páratlan számokat főleg a hármast...olyan ellenszemves. A négyest pedig szeretem nem tudom miért. Hétköznapi dolgokkal is van így pl bevásárlóközpont. Egyszer hallottam hogx megnyílik és nem tetszett. Sokáig nem is mentem oda...igazából most sem szeretek oda járni. Mostnez ïgy elég fura lehet de más is van ezzel így? :D pár embert megkérdeztem kicsit furán néztek. Ha valaki esetleg a számos dolog miatt azt mondaná szinesztézia azt nem hiszem (bár van egy ilyen fajtája) ennek a két számnak bár van színe plusz két betűnek de a többinek nincs...szócal...valaki? Most ez igy leírva tényleg furán hat nekem is :DD mindegy..

#szín #ember #érzelem #asszociáció #pozitív-negatív érzések ok nélkül
2014. dec. 8. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok így ezzel. Nem utálok semmit ok nélkül.
2014. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!