Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jol erzekelem hogy azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol erzekelem hogy azok akiknek valamilyen problemajuk van a szexszel, (kis penisz, el nem vesztett szuzesseg, stb) tele vannak rosszindulattal azokkal szemben, akiknek nincs hasonlo problemaja?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó dolog az irigység, gyakorold:D
2015. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pontosan,szóval mindegyik r**hadjon meg!
2015. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

1!

meg a rosszindulat is

2015. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

nbwenm éáltemn ,mopi as kljélersdélsd


bocs megpróbáltam a farkammal gépelve válaszolni

2015. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen igazad van, és általában nekik van a legnagyobb arcuk. Ilyenkor jön az, hogy nekik minden csaj ribi, és mindenkinél jobban tudja, h milyen egy normális kapcsolat.. Szánalmas kis nyomik az ilyenek. 26/F
2015. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tudják*
2015. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Azért általánosítani nem akarok, de látok benne némi rációt. Ahogy az is többször előfordul, hogy egy kövérebb nő bunkón/lekezelően/gonoszan,stb. viselkedik egy csinos, szép nővel az irigység miatt.
2015. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekünk megvan mindkét "probléma" a kapcsolatunkban, de egyikünk sem rosszindulatú. :)

"Azért általánosítani nem akarok, de látok benne némi rációt." Ezt adom.

2015. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet frusztráltak vagy az is elképzelhető, amit írsz.

[link]

2015. jún. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én fordítva látom. Akinek van felesége, gyereke, azok közül páran nap mint nap gúnyolódnak, szívatnak, égetnek hogy mikó, nősűsz má? Csaknemvagy busi? Ahelyett hogy örülnének hogy nekik van feleség gyerek. Nyilván nem árulhatom el, hogy tinikoromtól impotens vagyok. Egy harmincas impotens férfi.
2015. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!